Musko zensko prijateljstvo

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 02:29, Naslov:
Najbolji prijatelj poslednjih 15 godina mi je muskarac Osmeh
Ne bih ga menjala ni za sto najboljih drugarica...
Na svom vencanju nije imao kuma, nego kumu... mene Osmeh
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 07:05, Naslov:
I to je lepo miona,znaci da ste pravi prijatelji cim je odabrao tebe umesto kuma.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 11:34, Naslov:
Ne verujem u musko zenska prijateljstva, jer se svaki moj drug zaljubio u mene. Jako mi je zao zbog toga, jer mislim da su bolji prijatelji od zena, ali kod mene ne uspeva! Tuzna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 63
Reg. datum: 05.10.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 12:16, Naslov:
Dugo sam imala najboljeg druga, bio mi je kao brat! A onda je nasao devojku i resio da mu drugarica ne treba! Tuzno, jer njih dvoje danas vise nisu zajedno, ozenio se drugom, ona se za drugog udala, a od naseg prijateljstva ostale samo slike.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 12:43, Naslov:
Apsolutno postoje musko - zenska prijateljstva!
Imam prijatelje - drugove jos iz srednje skole i druzimo se dan danas, oni imaju svoje porodice, ja svoju... I obzirom da se svi znamo godinama to su prelepa sad vec porodicna prijateljstava. Moj muz ima drugarice sa kojima je "piskio u pesku" i koje, takodje imaju porodice, a fenomenalno se druzimo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 07.12.2008, 18:28, Naslov:
Citat:
Angela: Mislim da moze!Procitala sam u jednom casopisu da cak muskarac moze cesto da ti bude bolji prijatelj od zene...

Heheh... Gde ce novine lagati... Vrlo srecna
Moze da bude svakako, drage dame.
Moze da se voli drugarica - kao sestra i da ti nikad ne padne nista na pamet. Mozes da joj budes bolji od svih drugarica ako si iskren i ako ona ume da podnese muski serviranu istinu.
A moze i drugacije, cak i kad je isti covek u pitanju. Naviknes se na necije prisustvo, znas da ti je fenomenalna kao drugarica, jos fenomenalnija kao osoba, i sve to moze fino da traje. Onda mozda samo u jednom momentu shvatis da je gubis, da je neko drugi vise ima, i napravis sranje, da prostite. Pozelis da je zadrzis na najgluplji moguci nacin, tako sto ces joj se servirati kao muskarac. Kao onaj koji je prekasno shvatio da je sve vreme i bio zaljubljen, ali to u svom muskom, ogranicenom mozgu, nije umeo da razjasni na vreme. Onda kud koji mili moji...
Stukao sam dosta godina, a ni dan danas mi nije jasno kako postupiti u tom momentu. 'Bem li ga, mogla je i ona mozda voleti mene... Moglo je mozda biti bas to ono pravo... I sad mislim da je vredelo pokusati, iako sam jedno prijateljstvo tako zeznuo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Nedelja 07.12.2008, 21:20, Naslov:
slazem se da su moguca musko zenska prijateljstav,ja
naprimer oduvek sam imala bolju komunikaciju sa mojim
drugom neko sa najboljom drugaricom...i dan danas smo
prijatelji,ipak znamo se od malih nogu....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.12.2008, 07:07, Naslov:
vjerujem u musko zenska prijateljstva,ali mnoga su se raspala!
jedan prijatelj je bio prijatelj dok nije naso curu(a ja sam vec dugo
bila u vezi),bilo mi je glupo ona ga zove,a on laze da je kod kuce,pa
covjece prijatelji smo,nismo ljubavnici..ali bar su se ozenili
s nekim me daljina rastala,i srecemo se samo ponekad!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.12.2008, 14:21, Naslov:
Ne secam se da sam ikad imala nekog prisnog prijatelja muskog roda...Sada mi je supruug najbolji i prijatelj i prijateljica..Uzivam u svakom razgovoru sa njim, i o svemu mozemo da pricamo bez problema...

Zbog daljine su se mnoga prijateljstva ugasila.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.12.2008, 14:28, Naslov:
Citat:
..Sada mi je supruug najbolji i prijatelj i prijateljica..Uzivam u svakom razgovoru sa njim, i o svemu mozemo da pricamo bez problema...


Mir Mir Mir
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.12.2008, 14:29, Naslov:
JEsam li nesto pogresno rekla??? Sramni Wub
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.12.2008, 14:31, Naslov:
ne,draga,naprotiv,slazem se sa onim sto si rekla!
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 09.12.2008, 17:43, Naslov:
imala sam samo jednog druga .......ujedno mi je bio i komsija......isli smo zajedno u skolu i iz skole Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Utorak 09.12.2008, 18:17, Naslov:
Joj meni se zadnja dva musko zenska prijateljstva zavrsila na tuzan nacin.
Primetila sam da se ta dva druga loze na mene i prestala sam da se vidjam sa njima jer nisam mogla da im uzvratim na taj nacin.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 28.04.2009, 21:27, Naslov:
Iako bih voljela da postoji ne vjerujem u njega. Mislim da je izvodivo ako nisi previse blizak s tom osobom, ne vidjate se ili izlazite u drustvu, ne sami.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 17.08.2009, 15:35, Naslov:
Ja verujem u m-z prijateljstva, mada je tesko doci do pravih. Kod mene je uvek postojala granica, ko mi moze biti drug tj. nikada mi drug ne moze biti decko. Bilo je puno frajera koji nisu mogli da me osvoje, pa su onda prihvatili drugarstvo, od kojih su se poneka necete verovati ostala do danas. Ne vidjamo se cesto, ali kada se sretnemo ispricamo se. Moj najbolji drug mladji je dve godine od mene 2 godine, odrasli smo u istom okruzenju i kada dodjem u Srbiju obavezno ga obidjem tj. njegovu porodicu, ima zenu i dete. Njegova zena to posmatra normalno, kao i moj muz. On mi jos uvek dosta stvari prica u poverenju, vise nego ja njemu.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 17.08.2009, 17:45, Naslov:
Moj najbliskiji muski prijatelj... Zovem ga jednostavno Dj.
Znamo se od 7 godine tj. prvog razreda skole, ali smo bliski postali tek pre 2 godine. Citavu osnovnu skolu je po svom priznanju bio zaljubljen u mene. Mene je to uzasno nerviralo, jer su svi drugari znali i zadirkivali nas. Na svim rodjendanima je birao mene za ples, a meni su se svidjali drugi decaci. Kad se samo setim ekskurzije u 8 razredu... Sta je sve radio da bi me osvojio. Deca...
Onda se nismo videli vise od 7 godina. Posle slucajnog susreta poceli smo povremeno da se vidjamo. Nikada sami. I uvek sam osecala neku nelagodu. Uvek je bio zbunjen, uvek bi se zacrveneo. A, niko iz drustva ga nije stedeo. Nisam mogla da prihvatim da je jos zaljubljen. Pa, nemoguce.. Bili smo deca, a toliko je godina proslo. Imao je devojke, i ja sam imala vezu. Ali, on nikada otvoreno nista nije rekao, niti mi se udvarao sto me je jos vise izludjivalo, jer nisam znala sta da mislim.
Zblizili smo se vremenom, pricali smo vrlo otvoreno. Ja sam osecala slobodu da mu se poveravam i znao je sve o mojoj ljubavi i vezi sa jednim covekom, on je meni pricao o devojci koja mu je prilicno znacila. I pocela sam da ga smatram svojim najboljim drugarom.
Jedne noci, na putu kuci posle rodjendana kod druga.. Pa, vozili smo se ravno 5 sati u autu i razgovarali.
Prvi put je rekao. Da je zaljubljen u mene ceo zivot, da je u tom trenu zaljubljen u mene po malo i da misli da ce tako ostati i ubuduce, da sam ja reper za sve devojke koje su prosle kroz njegov zivot. U to vreme smo oboje bili sami i mislila sam nema sanse da se te noci nesto ne desi. Na kraju, on je rekao da je siguran da bi me izgubio ako bi ucinio nesto nepromisljeno, da bi sve pokvarili necim sto oboje znamo da ne bi uspelo. Pokvarili bi prijateljstvo koje ipak postoji izmedju nas. I rastali smo se kao i svaki put.
Cini mi se da od tada imamo drugaciji odnos. Ili sam barem ja rasterecena. On je moj prijatelj. Kao da je skinuo neki teret sa sebe i da nam je odnos posle toga bolji.
On vec duze ima devojku, pricamo o tome. Ja se njemu poveravam. Nema vise tenzije.
Tako sam bila polaskana... Ja, obicna M, a neko je imao takva osecanja prema meni. Ja, obicna M, a njemu sam bila posebna. Veoma je to lep osecaj.
Uzasno sam bila opsirna, ali me interesuje vase misljenje.
Da li mislite da smo prevazisli to i podigli nas odnos na visi nivo? Moj bivsi decko je mislio da bi Dj iskoristio prvu priliku koja bi mu se ukazala. Ali, imao je priliku i nije je ni iskoristio, ni zloupotrebio.
Zato mislim da mi je on pravi drugar.
Sta vi mislite?
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Top secret
Broj postova: 7
Reg. datum: 25.08.2009
Datum unosa: Utorak 25.08.2009, 01:28, Naslov:
Musko zensko prijateljstvo nije moguce govorim vam iz iskustva jer me moj najbolji prijatelj, a moj sadasnji suprug smoto naglavacke i tako poljubio. Ranije bih od ovakvih udvaranja najboljih prijatelja, koji su inace bili cesti pobegla, ali nesto mi ovog puta nije dalo da zbrisem, vec sam se prepustila njegovoj ljubavi i ne kajem se.
____________________
U tvojim ocima je sav moj svet utkan nevidljivim nitima, sve zvezde ne mogu obasjati moje srce kao tvoj osmeh, ti si moj svet, natapas moje misli strastima, kao jutarnja rosa list.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 14.05.2010, 10:18, Naslov:
Uh....sta da kazem....slozila bih se sa Bambinom da je moguce,ali do neke odredjene granice.I zavisi od situacije u kojoj se svako od strana nalazi...mislim da previse blizak odnos dovodi do budjenja neke strasti koja moze biti mac sa dve ostrice.Kad kazem "previse blizak odnos" ne mislim na poveravanje tajni i problema nego na previse vremena provedenog zajedno...spavanje zajedno i tako te stvarcice.
Imala sam druga kome sam poveravala sve tajne i pricala sve,e onda smo poceli da se svakodnevno vidjamo,da izlazimo zajedno...ponasali smo se kao da smo zajedno...i oni koji nas nisu znali su mislili tako.Ja sam bila bez decka,on bez devojke...i tras ja pocela da se zaljubljujem u njega jer mi je bilo super sa njim....naravno nisam nista rekla jer sam znala da od toga nema nista.Proslo me je brzo,ali sam proredila vidjanje sa njim...i dalje se cujemo i poveravamo,ali sam postavila granicu.Ne kazem da u izuzetnim situacijama ne postoji bas,bas blisko prijateljstvo ali previse bliskosti vodi u nesto drugo.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Petak 14.05.2010, 10:52, Naslov:
Moje mišljenje: Mogu da se družim sa devojkama,ali pravo prijateljstvo imam samo sa onim devojkama koje me fizički ne privlače.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 413
Koliko clanova ima idealna porodica?