Koji je vas stil vezbanja?

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 24.07.2007, 02:28, Naslov:
Ok, vina, ja sam samo htela da se ceo ovaj razgovor preseli u neku pogodniju temu.
I mislim da i odgoj dece ima svoje mesto na forumu. Ali, hajde kad je ovde poteklo, neka se ovde i nastavi.Osmeh Moje dete jako voli životinje i vrlo često je u kontaktu sa njima, posebno sa kučićima. Učim ga da voli svet, i ljude, i biljke i životinje, ali i da sam sebe čuva. On nema strahova, ali ga učim racionalnom oprezu. Baš kao ni što svi ljudi nisu isti, isto tako nisu ni životinje. I one mogu biti nepredvidive. Nisu ni svi vlasnici isti. Vidim mnoge kako prilično grubo dresiraju svoje pse. Moj poznanik koji je radio kao dreser pasa pri vojsci kaže da su nagrade i životinjama najveći motiv, da se grubom dresurom, tj. udarcima, kod pasa razvija pritajena agresivnost koja može odjednom da izbije, pa čak i prema vlasniku. Ja ne mogu poznavati karakteristike svih pasa, rasa i njihovih vlasnika, i zato sam oprezna. Vlasnik psa koji me je ujeo nije mi se ni izvinio. Smatrao je da sam ja smetala njegovom psu, iako sam se vozila po stazi za bicikliste!
I stvarno mislim da je strašno što su dečji peščanici leglo zaraze. Ostale otpatke koje ti pominješ pokupe vrtlari, ali pesak se ne može svakodnevno menjati, zar ne?
Znaš to što su ti psi u srcu je stvarno lepo, i ok, meni je u srcu moje dete, ali ipak ne pišem stalno o njemu. To samo kažem zbog preglednosti i svrhe postojanja različitih tema. Da nije tako, ceo forum bi bio jedan veliki chat. Nadam se da me razumeš. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 39
Reg. datum: 18.07.2007
Datum unosa: Utorak 24.07.2007, 04:23, Naslov:
Citat:
Ja ne mogu poznavati karakteristike svih pasa, rasa i njihovih vlasnika, i zato sam oprezna.

Pa ne poznajes ih jer ti to jednostavno nije blisko i lakse ti je da se pomiris sa tim da su psi opasni (ne svi) i da od pasa treba biti na oprezu.Ali razumem te i tvoj strah.Tako svaki covek razmislja dok jednom ne dobije i sopstvenog psa i onda upozna njegove odlike i karakter koji je u vecini slican za sve pse.
Cool

Zaista postoje kreteni koji su krajnje ne pazljivi prema ljudima koji se plase pasa i prema deci i na kraju prema i okolini gde izvode svoje pse bez obzira na to koliko je "tesno " u gradu.Ja se zaista trudim maximalno sto se toga tice da razumem i ljude koji nemaju pse ,uvek nosim kese sa sobom zbog "nepredvidjene" kake u centru grada i sl.I takodje sklanjam pse od prolaznika kada su im preblizu,drzim ih na kratkoj uzici,brnjica je obavezna i po cenu da me moja Medena (belgijski ovcar) posle ignorise ceo dan jer ne podnosi da je nosi HaHahahaha ...Zaista sam pazljiva.Ali mnogi nisu,cak i medju vlasnicima postoje oni koji pustaju npr. dogu ili ovcara na malog terijera,pudlu i sl. pa se mali psi preplase...To samo obelezava nivo njihove kulture tj. ne kulture.

sve u cilju boljeg razumevanja
Osmeh
____________________
zivotinje su najbolji prijatelji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 24.07.2007, 06:12, Naslov:
Kako divna tema! Tralalalala

Ja obožavam sport...ali da gledam...od kako sam prestala da igram basket svaki dan....nisam mnogo aktivna na tom polju... sjećam se dana kada bez 2 h igranja i najmanje 200 trbušnjaka nisam mogla da zaspim... ali i to je prošlo... sada...čekam ljeto,jer kod nas nema zatvorenih bazena,i plivam konstantno i da,vozim bicikl često...loptu više ne uzimam u ruke,a jako mi je žao zbog toga...jednostavno ljudi oko mene,ne bave se sportom...muškarci igraju mali nogomet...ne vidim se u tome...

Kada se nakanim da trčim...to radim par dana...i odustanem...nisam dosljedna,to je moj jedini problem sa vježbanjem Tuzna ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 12:31, Naslov:
Jelda da je, divna :grin:
Za mene cak edukativna. Sve do danas nisam znao da pored polozaja postoji i poseban pseci stil vezbanja. Bljak

Inace imam i ja poseban stil vezbanja. Kad se probudim prvo pozelim zubnu cetku. E, zubna cetka je presudna za nastavak vezbanja Zloca

Najlepse je vezbati kod kuce. Ne volim teretane jer ne volim da neko kopira moj stil.

Biciklu izbegavam jer je medicinski dokazano da ima loshe posledice za muskarce.
E, da imam bazen ispred kuce, moja omiljena jutarnja rekreacija bi bila plivanje.

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:13, Naslov:
Najbolje se vezba sa motikom i ashovom u ruci, kad te sunce opece na 42-43 Celziusa, a zemlja suva ko barut, a trava zuta, negde i crna.
I ja bi menjala svoj stil vezbanja za ovaj bazen, jedino mi smeta trava-previse je zelena umoricu se od gledanja u zeleno.
UPS-Off Topic: Dark, jeli to u senci Japanski Javor?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:31, Naslov:

Jeste. Postoje u obliku drveta ili grma. Ovaj je iz Kine. Mesto na vrtu mora imati u sjeni tako da je zastiten od jakog sunca i severnog vetra.
Crvene vrste su manje osetljive na zimu i imaju najlepse boje ako ih ipak malo "dobije" sunce. Ako su previse u sjeni onda su listovi vise zeleni.
Zemlja mora biti dovoljno vlazna i malo kiselkasta. Odrzavanje nije tesko, a rezemo uvek cele grane ako vec smetaju. U jesen promeni boju u zutu, crvenkastu, narandzastu ili cak pink boju...
U obliku drveta raste od 3 do 5 m visko i obicno je siri od same visine, a u obliku grma raste do 1,5m visine i sirine.



____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:39, Naslov:
I ja sam ista kao Sani! Jedno vreme sam vezbala svako vece, trbusnjaci, sklekovi do 62182182 puta Vrlo srecna Onda prestala pa ponovo pocela pre par meseci svako vece uz Sindi Kraford. Ona na kompu, ja u sred moje sobe Osmeh Posle mi i to nekako dosadilo jer mi iskrsne ovo ili ono, pa preskocim vezbanje jedno vece, pa sutradan i sve tako.. a kad napravis pauzu teze je ponovo poceti.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:47, Naslov:
Hehehe, sa psećeg polako prelazimo, na poljoprivredno, pa onda i na egzotično japansko-baštensko vežbanje...Osmeh
No, važno je samo da se nekako mrdamo, zar ne? Osmeh
Taj bazen pred kućom jeste prava stvar. Na letovanju sam imala bazen na par metara od sobe, mislim da bih mogla tako živeti... Nema bolje od brčkanja kad kod ti se prohte...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:51, Naslov:
Pa da, a kod onih temperatura koje Kalina spominje preferiram



u sjeni, sa mozgom na off i civavom na strazi Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:53, Naslov:
Nemoj se suvise umarati od ljuljanja, postoji opasnost da dobijes morskuuu boleeeest, ups

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 17:01, Naslov:
Ne marim za morsku bolest. Sve dok je civava na strazi ne brinem ni za cunami Wink

Citat:
Darstellerina: pa onda i na egzotično japansko-baštensko vežbanje...


Tako je Darst. Osmeh
Sa ruzama treba pazljivo vezbati...



Ni previse, ni premalo... to je egzaktna umetnost :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:21, Naslov:


OFF-topic: Evo pa se malo brckajte. Vidim da je danas vruce na forumu :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:26, Naslov:
Ovo je nehumano, necuveno, neeticki i nemoralno i necovecki i jaoj, kod njega je celo dvoriste zeleno i ima puno vodeTuzna, a kod mene susa i pakaoTuzna. Nima smisla, smrc,

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:30, Naslov:
A ja na spratu, imam koju saksiju na balkonu, i par žardinjera sa muškatlama...
Zauzimam ovaj bazen na neodređeno vreme...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:41, Naslov:
Cccc... vid' ovih alavih zena!! Bile na moru, uzivale, vratile se preplanule i opet im nije dovoljno!! Eeee od takvih kao sto ste vi mi sirote ne mozemo da dodjemo na red ni za virtuelni bazen... Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:46, Naslov:
Vuno mi cemo u kuhinji spremiti nesto hladno i prvi cemo biti kod case i voca Wink Nocu je lepse u bazenu :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:46, Naslov:
Ma nije problem, pridruži se... Ja samo kažem da ne izlazim iz bazena...Osmeh
Kako ti stojiš sa "delfin" stilom? Moj više liči na hiperaktivnu žabu...Osmeh Možda da zovnemo Darka, da nas obuči, on ima iskustva kao instruktor...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:52, Naslov:
Ti bi odmah najtezu od svih 4 disciplina Darst. Prvo cemo malo roniti, da vidim koliko si twisted pa tek onda mozemo probati delfin :grin: Ritam ruku moras prilagoditi ritmu donjeg dela tela tako da kada noge udare po vodi, ruke izlaze iz vode, u medjuvremenu noge udare jos 1x i tada moraju ruke biti vec u vodi, zaveslaj, pa opet noge... To nece ici virtuelno Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:55, Naslov:
Ne znam ja... videla sam ja kako prolaze one koje on "obucava" plivanju Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:58, Naslov:
Twisted sam malo manje nego neki drugi Osmeh, a dok me pustiš da tu i tamo udahnem, nije problem...
Ruke dole, noge gore- dvaput, zaveslaj... Ruke širim, a nogama puckam... Kako mi ide? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 222
Koliko clanova ima idealna porodica?