veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Subota 05.07.2008, 01:09, Naslov: Veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom
Ne

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 03.07.2008
Datum unosa: Subota 05.07.2008, 19:54, Naslov:
nikako,u pravu si...
____________________
Iskoristi sve u zivotu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Ponedeljak 07.07.2008, 11:09, Naslov:
Apsolutno protiv! Ne bih mogla da podnesem rasturam vezu na koju su se zakleli pred Bogom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 4
Reg. datum: 25.06.2008
Datum unosa: Sreda 09.07.2008, 10:25, Naslov:
fuj, gadi mi se to. Porucila bi samo svim tim profuknjacama, da se stave u poziciju zene, muskarca sa kojim se svaleraju i njegove dece. Nisam zlobna, ali takvim zenama i muskarcima zelim da im se vrati istom merom. Ne mogu da shvatim da neko uopste moze da baci oko na nekog ko je zauzet. Fuj, fuj, fuj Ljut sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Brisel
Broj postova: 1
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 09.07.2008, 20:48, Naslov:
Nikako to NEodobravam,zar neciju srecu i harmoniju kvariti....ma ja bi kicmu nekoj savila .....
____________________
E L Y

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Sreda 09.07.2008, 22:23, Naslov:
Apsolutno se slazem sa vama

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bg
Broj postova: 2
Reg. datum: 12.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 10.07.2008, 20:47, Naslov:
@misel@ a sta je sa nevernim muzevima.Sta ako te profuknjace i ne znaju na pocetku da je on ozenjen,zaljube se pa nemogu tek lako da prekinu.Daleko od toga da ih pravdam,ja sam prva protiv toga,jer iz tih veza ne moze izaci nista dobro,ali isto tako nemogu nikog tek tako osudjivati.
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

BEOGRAD
Broj postova: 4
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Petak 11.07.2008, 14:37, Naslov:
SLAŽEM SE SA VAMA DA TE PROFUKNJAČE TREBA PREBITI,ALI SE POSTAVLJA PITANJE STA RADITI SA SVOJIM PARTNEROM KOJI VAS JE PREVARIO?ZAR NE MISLITE DA JE I ON DOBRIM DELOM KRIV ZA TU PREVARU!DA ON NIJE HTEO ONA NIŠTA NE BI MOGLA SAMA.ŠTA MISLITE O TOME

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 17.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 17.07.2008, 14:39, Naslov:
za tako nesto nema opravdanja. pre svega ne bi ulazila u takvu vezu nikada,a kada bi se meni desilo da me muz prevari jednostavno bi pustila njemu da izabere ,ako ne ode i to se ne ponovi ,na dobitku smo i ja i deca a i on,ako izabere nju opet smo na dobitku moja deca i ja jer sta ce mi muz za koga cu ja uvek sumnjati da li je sa nekom drugom ili ne, a i deci nije potrebno da gledaju svadje roditelja....
____________________
The Sun Never Sets On Cyber-Space

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 110
Reg. datum: 17.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 18.08.2008, 21:09, Naslov:
Nikada...!!
Ja se samo pitam zasto osobe krive djevojku s kojom je covjek varao zenu...
u vecini slucajeva ona i ne zna da je on ozenjen...
I osim toga...ako i zna...opet vise osudjujem covjeka.. on je taj koji je ozenjen,koji ima porodicu kod kuce...
____________________
Nije mi zao sto me lazu... Zao mi je sto misle da im vjerujem!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Sreda 03.09.2008, 13:29, Naslov:
Ženska osoba koja zna da je taj čovek oženjen sa kojim želi nešto je podjednako kriva kao i on ako pristane sa njom.Šta koji ku... ona hoće kad on ima ženu kući i decu ili još gore dete na putu.Ma žene su čudo.Ne biraju sredstva kad se namerače na nekog.Nisu uvek muškarci krivi a ni žene.Ko god da je prvi krenuo ne bitno je ako su bili zajedno.A tad bi me zapamtio i on i ona.Ne bitno i da nije znala da je oženjen,trebala je da pita,zar ne?Ako je apsolutno ne zanima da li je oženjen ili možda u vezi,šta reći o takvoj devojci.A i o njemu govnaru.Ma neću više ni da pišem samo se iznerviram na takve teme

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 11.09.2008
Datum unosa: Petak 12.09.2008, 00:36, Naslov:
Profuknjaca ce uvek biti, kao i onih "naivnih" devojcica, samo vi znate sa kim ste u braku... Ili ne znate? Ako je vec do toga doslo, zar je bitno ko je ona i kakva je osoba... Mozda je htela malo da se zeza, mozda joj se stvarno i svideo bez obzira na to sto je ozenjen, mozda ga zeli samo za sebe itd... Ko ce ga znati. Motiva ima mali milion. Ali uvek kada se govori o toj temi u prvi plan se postavlja ta gospodjica. Jel` mi to branimo naseg co`eka? Uzas! On je iskljucivi krivac ona je nebitna. Zanima me samo kako je moguce da zena sa strane moze da rasturi neciji brak? Sta je tu muskarac koji ima svoju porodicu, nemi posmatrac? Sta kao ona ga zavela nekim madjijama, a on jadnicak nije mogao da se odbrani pa je dozvolio da sve ode u Q... CCC

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 9
Reg. datum: 10.09.2008
Datum unosa: Subota 13.09.2008, 22:07, Naslov:
Fuj to je nesto tako nisko, odvratnoooo
____________________
www.myspace.com/exoticmaya

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Utorak 23.09.2008, 06:23, Naslov:
Mislim da je za to kriv muskarac a ne jadna tzv njegova ljubavnica...I to moze da izvede samo muskarac koji je sposoban lazov, pa laze i jednu i drugu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Utorak 23.09.2008, 21:49, Naslov:
Naravno da sam protiv toga... ali ta pojava je sve cesca i cesca.. jedna moja prijateljica je u vezi sa ozenjenim covjekom.. jedna sam od rijetkih koji znaju za to i vjerujte da me je stid i spomenuti nesto tako.. a najtuznije je da je taj covjek iznimno postovan od strane drustva i svi ga smatraju velikim moralistom i covjekom od rijeci.. nazalost... Tuzna a djevojka... Pitanje? ja ne znam sta je u njenoj glavi Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 13:50, Naslov:
Grozim se veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom.Treba se staviti u polozaj da se neko meni umesao u brak koliko bih patnje dozivela.Nikada necu biti pristalica takvih veza.Znam jednu musku osobu koja je imala takvu vezu,a svi njegovi,sem mene i moga muza,krivili su njegovu suprugu a ne njega,uzasno!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 14:25, Naslov:
ONO STO NE ZELIS DA TEBI DRUGI RADE NEMOJ NI TI DERUGIMA-TO JE ZLATNO PRAVILO ZA SVE SFERE ZIVOTA
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 14:31, Naslov:
Ima i jedna stara izreka:Ko drugom jamu kopa,sam u nju upada!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 11:50, Naslov:
Bas zanimljivo da se uvek krive zene kako god se okrene...Meni kao devojci su prilazili ozenjeni muskarci i propisno sam im stavljala do znanja kolike su nule od ljudi. Pre svih ONI su krivi, pa tek onda te cure...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:00, Naslov:
Krivi su oboje po mom mišljenju....on zato što ima porodicu kod kuće i treba to da čuva i poštuje...a ona...pa treba da poštuje ono što on ima....sve u svemu...ja sam bila varana godinama pre razvoda i znam da je to za jednu ženu nešto najgore....a opet nisam nikad dala neki povod bivšem da ode to da uradi...jednostavno to mu je bilo u genima....ne branim ga nikako naravno, samo eto kažem da muškarac može bez razloga da ode kod druge...neki su mi govorili da čovek traži ono što nema u kući...a u kući je imao madjaricu pa ti vidi Osmeh...ma sve je to nekako izopačeno na današnje vreme...svako sa svim i svakim...nova moda....onda nemojte da se udajete i ženite pa će sve biti normalno....
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 150
Koliko clanova ima idealna porodica?