veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 15:56, Naslov:
Katastrofa. Veliki sam protivnik toga. Zasto bih sada bila sa nekim oženjenim od toliko slobodnih muškaraca. Čemu to ?
A drugo nikada nekome ne bih volela da budem druga to mi je tako ogavno ... fuj
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 18:48, Naslov:
Ko tu koga vara i levati, meni je to fuj.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 22:32, Naslov:
za mene to je najveci greh Oklagija
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 22:35, Naslov:
Slazem se sa Danielom, ne znam stvarno gdej ce dusha tim ljudima.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 22:39, Naslov:
u pakao zna se Lud
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 22:43, Naslov:
Mislim da niko ne zasluzuje da bude prevaren ako ti vec ne ide snekim ili ga ne volis vise a mozda ga nikad nisi ni volio reci mu to, ljudi smo nismo zivotinje moze se rijesiti ima i raskid ili razvod u zavisnosti o kakvoj se vezi radi a ne tako hinjski zbosti noz u ledja kao kukavica.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 00:42, Naslov:
Neka svako živi kako želi, ne bih se nikada mešala u tuđi život. Lično ne bih nikada mogla da budem u vezi sa oženjenim muškarcem. Imala sam par ponuda i situacija da mi se udvarao oženjeni muškarac pa čak i ljudi sa detetom, i iako mi je u tim situacijama bes vrio u glavi i pomisao mi je bila kako ih treba kastrirati, uvek sam se suzdržavala da ne napravim neku scenu, ignorisala i odlazila. Mada lično znam devojke koje samo na takve muškarce i padaju, da li podsvesno ili namerno ne znam ali one se zaista zaljubljuju i srozavaju se tako nisko da je to strašno za gledati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 08:09, Naslov:
Da li ste nekad razmishljale da ozenjeni mushkarci smuvaju devojke a da one mesecima ni ne znaju da su ozenjeni?To se desilo mojoj drugarici...Shta tek reci na tako neshto??? Ogavni su takvi ljudi... Totalno sam protiv!!! Ali,eto,moze svakome da se desi,chak i da ne znamo...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 10:37, Naslov:
Desava se i to naravno u tom slucaju je opravdano sto se tice osobe koje ne zna ali samo ako ne zna i ako odmah nakon saznanja prekine tu farsu.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 11:56, Naslov:
da,da,naravno..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 20:50, Naslov:
Citat:
Da li ste nekad razmishljale da ozenjeni mushkarci smuvaju devojke a da one mesecima ni ne znaju da su ozenjeni?


E pa ovako...moja sestra od tetke je bila "zrtva"(da se tako izrazim) lazovcine koji je hteo verovatno avanturu.Imala je 17 godina,on oko 25...on ozenjen,bez dece...naravno cutao je o tome...nasao nevinu klinku...i tako je to trajalo dok moja sestra nije zatrudnela i rekla mu to...naravno tek tada je rekao da je on ozenjen i da ne moze da se razvodi(zena mu je inace gastrabajterka)...i tako je ostavio moju sestru u drugom stanju sa 18 godina u ruralnoj sredini gde je to uzasna sramota....nije abortirala,dosla je u Bg,krila trudnocu koliko je mogla dok nije pukla bruka...Hvala Bogu sve se zavrsilo ok.Moj sestric je sada momak od 23 godine...ali da bi do svega toga doslo morala je moja sestra da prodje pakao....a on?!Pa gospodin je saznao da ona nije abortirala ali to je sve...nikada se nije interesovao za sina iako je sretao moju sestru milion puta....i dalje je ozenjen istom "gastrabajterkom" ali dece nemaju.Neko rece u prethodnim postovima "Ima Boga..."....i ja to isto mislim ali isto tako mislim da je i njegova zena nepravedno kaznjena nemanjem dece....ona nije nista kriva.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 23:38, Naslov:
Jao strasho Sanjakis, slazem se njegova zena nije nista kriva a ni ta tvoja rodica. On je zaista ispao pravi kreten tu, on bi trebao biti kaznjen sterlinoscu,
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 14:37, Naslov:
Videla sam da je neko postavio temu "Veza sa ozenjenim muskarcem"...pa evo tema vec postoji,a ja sam novo-postavljenu izbrisala....Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 14:41, Naslov:
Wink bravo mish!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 3
Reg. datum: 11.06.2010
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 16:08, Naslov:
Super,nisam znalaOsmeh
____________________
super girl

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 22:37, Naslov:
Katastrofa...nikada ne bih mogla da rasturim neciji brak,to je za mene svetinja....kao sto ne bih volela da se to meni desi...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 46
Reg. datum: 13.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 14:28, Naslov:
Neko ne mari za tako nesto samo da sebi ispuni prohtev,najcesce je rec o seksu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pariz
Broj postova: 1
Reg. datum: 19.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 14:51, Naslov:
Slazem se Sanjice s tobom,krivi si muskarci koji varaju ali donekud i devojke koje ne proveravaju s kim imaju posla nega gledaju kroz ruzicaste naocare. Ali ima i devojke,zene koje im odgovara da rasturaju veze ili brakove kad se docepaju muskarca koji je dobro situiran i ne smetaju im ni njihove dece. Pogotovo Fejsbuk je mreza takvih flertova gledaju ljudi profile kao da su samci a ono imaju porodice i dopisuju se flertuju a i Krstarica. GDE CE IM DUSA? JA KAZEM ISTO IMA BOGA I KAD TAD SE VRACA, ALI STRADAJU I NEVINI POGOTOVO NJIHOVE PORODICE NEKI KAZU VRACA SE DO 4 KOLENA U PORODICI. PREVARA JE GREH
____________________
Ceca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 06.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 15:36, Naslov:
Ovo mi je prvo pisanje nadam se da cu uspeti.

Nesto o cemu danas ovaj svet ne vodi racuna,mislim da je moral opao i te kako i ispod je svake norme.Toliko za sada.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sabac
Broj postova: 15
Reg. datum: 19.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 22:13, Naslov:
Ako je taj muskarac u nesrecnom braku zasto da ne.Ovo govorim zato sto prva ljuav u zivotu ne mora uvek biti prava,nikada se ne zna kada ces sresti pravu ljubav
____________________
Milica Šerek

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 221
Koliko clanova ima idealna porodica?