veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 00:09, Naslov:
Cure koje idu a ozenjenima su kratko i jasno za mene najobicnije praznoglave glupace, shvatam potrebu za izazovom pa ne zelim preterano da osudjujem samo ja samo ja sam previse posesivna Osmeh hocu reci moje je samo moje dok se ne dokaze suprotno, da bih se upustila u vezu gde prva moram biti zrtva...ja volil da volim javno Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 10:04, Naslov:
bolje biti druga nego prva prevarena Zurka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 11:24, Naslov:
http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 12:30, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 16:46, Naslov:
moram vam reci da me dragi danas vodio na pravu nadogradnju kose jooojjj pre pre sretna sam, pocinjem ga i voliti. vidjela sam mu cerkicu na slici, preslatka je kao i tata.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:03, Naslov:
Jeee! Bas smo srecne zbog tebe!!!!!!!!

Mir Mir Mir

Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:10, Naslov:
Samo nadogradnja kose?
Pih! To si mogla i sama da platis!
Lepo ti njega u´vati pa Spanija...ogrlice...letovanja Vrlo srecna
sama kazes-covek na polozaju!
A lepo mu dete? Jes? Ih sva si se raznezila Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:18, Naslov:
polako, malo po malo nisam se prodala za male pare, tek smo mi na pocetku. tek je izvalio 500 evrica za mene, pocetak. s cerkica mi ne izlazi iz glave, ja bi da je upoznam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:19, Naslov:
E ima li taj tvoj nekog druga za mene....ali iskljucivo da bude crn,visok 180 cm....ja bi isla na Maldive a nemam para...a i uradila bi trajnu sminku....a to skupo ovde....aj vidi pa mi javi!!!Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:28, Naslov:
500 evrica? Sokirana
Velike su to pareee!
Ijaooooj!
Jos ne mogu da se opasuljim- 500 evra!!!
Covece! Svaka ti cast sto si ga izmuzla!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:35, Naslov:
Sestro,
pusti ti ove "cedne", sve se nesto prave fine, a ovamo...
Nego, gledaj ti da mu rodis dete. I Bog da te vidi! Da vidis kako ce onda da daje!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 17:57, Naslov:
Pfffffffff i ti si 500evra dala na nadogradnju kose????? Pa ti si pukla skroz, KUPI NESTO STO NE MOZE SAMO DA IZRASTE...redovnom negom naravno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 18:00, Naslov:
Ali dobro verovatno je njegova cerkica, kada je videla tvoju sliku rekla da imas kratku kosu...pa zato Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 18:07, Naslov:
Monogamija nije u ljudskoj prirodi. To je jasno zbog toga ššto ne postoji muškarac koji nije prevario svoju devojku ili ženu. A i žene varaju, samo ako imaju dovoljno hrabrosti za to. Ako ništa posle nekog vremena varaju u mislima

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 19:08, Naslov:
drandras - Jako mi je zao kada vidim da neka devojka / muskarac ima takav stav . Varanje je najruznija stvar na svetu , bilo u mislima ili realnosti , i ljudi koji varaju su jako jadni . Postoji toliko puno dobrih zena / mushkaraca na ovom svetu , i niposto ne treba generalizovati . Prevara je ruzna stvar , jer ne varas drugoga , varas sebe , svoj zivot , svoj duh . Skrivanje i "igranje sa vatrom" uvek mogu da budu samo losa i ne isplativa stvar . Monogamija je i te kako u ljudskoj prirodi , samo slabi ljudi varaju , oni koji nemaju HRABROSTI da se potrude da odrze dobar odnos sa svojim partnerom . Da se potrude zbog sebe , zbog njega / nje , zbog dece (u koliko ih ima) zbog lepote braka / veze . Zao mi je svih tih slabih ljudi , zaista ... Tuzno je citati kako se gresno_savrsenstvo hvali time sto razara porodicu , sto utice na nekoga da cini preljubu , i time sto joj je taj covek platio da nadogradi kosu ... Ljudima je danas samo materijalno bitno . A materijalno se drage moje trosi , mnogo brze nego dusa . Mada kako i vi to mogle da znate , kada ste ocigledno svoje duse izgubili negde u medjuvremenu , dok ste cekale na nadogradnju kose ..
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 20:03, Naslov:
Ukoliko vas ne mrzi poslusajte pesmu molim vas!
Ali od 5:09 !

http://listen.grooveshark.com/#/s/Pozoristance/2FN9jq
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.09.2010, 19:47, Naslov:
Ma da u danasnje vreme je sve normalno .............

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Cetvrtak 10.02.2011, 19:49, Naslov:
društvo,šteta što još nema diskusije o ovome,jer ja sam trenutno prevarena žena.rekao mi je da je to uradio jer mu je falilo seksa,a ne znam šta mu fali sada jer je još uvek sa njom,mada tvrdi da nije,ali ja znam da jeste.Imamo devojčicu od 6 god.i razmišljam šta da radim.ne mogu da ga ostavim,volim ga ači svaki put kada izlazi iz stana ja mislim da ide da se nadje sa njom,rekao mi je da ONA nije ništa kriva jer joj je rekao da smo mi razvedeni,a da on živi sa nama zbog ćerke i da sa mnom nema ništa,a u stvari mi funkcionišemo normalno jer sam prešla preko svega i pružila mu novu šansu. Ima li neki savet,jer stvarno ne znam šta da radim.činimi se da počinjem da ludim. Stalno mislim o tome kako da je "nagazim" i porazgovaram sa njom,a sa druge strane me je nešto strah.zašto? nemam pojma.Inače,on se ponaša,čak bolje nego što je bio,ali ja mislim da je sve to maska, samo da ne bi ništa sumnjala. Uf,šta da radim?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.02.2011, 22:38, Naslov:
Nezgodno je zbog djeteta ali ja opet mislim da moras biti snazna i da to okoncas. Cijeli zivot ces strahovati gdje je, sta je, je li s njom a cim je to uradio ne zasluzuje oprost. Razumijem ja da ga volis ali za to sto je uradio a mozda jos uvijek radi po meni nema oprosta... Jako mi je zao sto sve to prozivlajvas i mogu da zamislim koliko te boli ali da sam na tvom mjestu ni sekunde ne bih razmisljala. Dijete je malo i zbog toga to uradi na najmirniji moguci nacin. Budi ponosna, uspravna, svoja... Proslo je vrijeme kada su zene sve trpile samo da bi sacuvale brak, a koji brak ako se tako ponasa... sve sto mozes sacuvati je svoj ponos. On nju jos i pravda, ne mogu da vjerujem, kao nije ona kriva..jos ima obraza da tako prica, brani drugu zenu od tebe a ti si ta kojoj treba ljubav i podrska. Ma znas sta, ne bih ja ni sekunde razmisljala....
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 11.02.2011, 09:39, Naslov:
Moje misljenje je malo drugacije. Ti mozes da mu verujes ili da mu ne verujes. Ako si mu dala drugu sansu znaci da mu verujes. I zasto se onda sad jedes? Ako se ponasa bolje i ako se trudi da vas brak ponovo uspe, zasto ponovo razmisljas o tome? Samo se nerviras bezveze. Da li imas dokaza da te sad opet vara? Da li ga je neko video s njom? Da li si uhvatila sumnjiv poziv, poruku? Kad si vec odlucila da probate ponovo, ostavi to iza sebe.
A to sto te strah da se vidis s njom...ti treba da znas da si ti njeova zena, hodas uzdignute glave i ponosno! Ti si ta koja ima sva prava, a ona je tu samo jedna glupacica koja je pala na neciju pricu i ako nekoga treba da bude strah, onda je to ona. Veruj mi, noge bi joj se odsekle kad bi te videla Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 209
Koliko clanova ima idealna porodica?