veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 20.09.2010, 21:08, Naslov:
Lud

Cega se pametan stidi , time se budala ponosi ...

Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 21.09.2010, 21:03, Naslov:
Jao tini.ti ne verujem da si ovo napisala Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Utorak 21.09.2010, 22:41, Naslov:
hahaha, logicno je da necu da pricam okolini o tome, cak mi ni priajteljice neznaju za to i necu ni da im kazem. dovoljno je da ja znam i da je meni extra.... sex s njim ne bih mjenjala ni za sto

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 24.09.2010, 15:58, Naslov:
koliko ce ti puta biti extra jos ??? u pocetku je to zanimljivo mozda ali i sama kazes da nije prvi ozenjen hmm.......... to znaci da si ti ta sto takve tipove trazis........ a sama nikada neces imati normalan brak i normalan sex u braku ......a i ako budes imala brak mozda bas neka slatka mala .....mnogo mladja i lepsa od tebe uradi to isto sa tvojim muzem hihihiiiii

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 09:05, Naslov:
ne trazim ja takve tipove, nego jednostavno desi se spontano, nisam ja sa bilo kim, to s sve ljudi na visokim pozicijama, koji pri tom izgledaju savrseno, svaka bi im dala, a pored toga privlace me, jace je od mene. a zasto to je ne bih mogla imati brak a pogotov normalan sex u braku....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 11:58, Naslov:
Tini.ti potpuno se slazem sa tobom !!!! Sex sa ozenjenim muskarcem ... Hm ... Jesi li svesna devojko koliko povredjujes njegovu suprugu ? Jesi li svesna da se na ovom svetu sve uvek vraca duplo . Drago mi je da uzivas , samo tako nastavi , posto nece to moci da traje zauvek . Zbog obicne privlacnosti i sexa ti nekome zagorcavas zivot i cinis da se neko oseca jako lose . Jos ako covek ima dece ... To je jako strasno . Zamisli recimo da tvoj otac ima ljubavnicu , kako bi bilo tebi ?
Cini mi se da nikada nisi osetila ljubav , i da nemas pojma sta je to ... Probaj . Pravu ljubav . Mnogo je bolja nego prevara , neuporedivo !
I nemoj misliti da se trudim da te osudim . Ne poznajem te i nemam potrebe za tim . Osudjujem ono sto radis , zato sto je lose , i ne bi trebalo da bude prihvaceno , i da prolazi kao "ok" .
Mnogo je porodica koje pate zbog toga . Preljuba je STRASNA stvar . A kako cinis , tako ti se i vraca , u to budi sigurna . I kad si vec tako odlucna i spremna na sex sa ozenjenima , nemoj posle da kukas kada se tebi desi nesto ruzno .
Jako sam tuzna zbog tebe , i jako mi je zao sto tako radis . Pokusaj da izbavis sebe iz toga molim te. Poljubac
Kad imas svog coveka , ne zelis da ti ga iko uzme . A ti si sad u toj ulozi da uzimas nekome nesto sto je njegovo . Veliki je to greh draga moja . Volela bih da mozes da shvatis .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 19:36, Naslov:
gresno savrsenstvo, sta ti tacno znaci -ljudi na visokim pozicijama i ono drugo - izgledaju savrseno? ima ih vise? bas lepo sto nisi sa bilo kim....nego sa tim savrsenim muskarcima....eto, mi zene smo probale na nekim temama da ustanovimo kakvi su to savrseni muskarci, a ti si ih pronasla..supeeer....a, rekla bih i po tekstu da si mladja....neka, neka si ti ziva i zdrava i samo uzivaj.....svako mora svoju lekciju da nauci sam, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 21:18, Naslov:
Nisam sigurna da li pogled na ovu temu zavisi od godina, zrelosti, problema u detinjstvu ili je sopstveno ponasanje uzrokovano nekim drugim uzorom... ili na kraju krajeva sve zajedno. Ali ima raznih slucajeva i ne bih da osudjujem druge, pa makar se i hvalisali necim sto drugima smeta. Problem je do individue, da li je to zaista tako ili je to prica u koju zelim da poverujem i smatram to super. Eto samo se to zapitajte?
Znam devojku koja je mojih godina(22), vec je razvela jednog i to sa 20...posle godinu dana se udala za istog, iako je bila u medjuvremenu sa drugim "savrsenim muskarcima" (pod time u nasoj zemlji citam, bogati na bilo koji nacin, znaci i uspesni iako nisu nista posebno uradili u zivotu i...kad si bogat, tada si i lep ili se bar lepo oblacis Osmeh ) i sada ceka dete sa njim... Naravno covek ima vec dete iz proslog braka.
E sada...ona je trenutno srecna, sve je super, dokle ne znam verovatno nije ni bitno...
Moje misljenje je da upravo ti muskarci, ti spomenuti "savrseni muskarci" su slabici i zato mi nisu ni privlacni. Prvo... ako je stariji i ozbiljniji od mene a trazi devojke mojih godina, prilicno je nesiguran i pati od nekih kompleksa. Ako trazi lepotu...paaa sada ima lepih i negovanih i prezgodnih zena i u starijem dobu. Ako mu nije lepo u braku, dosadno, bla bla.. slabic je jer ne radi na tome ili ako vec zaista ne ide ne rasturi to. Ne nego je on super macho, alfa muzjak zato sto se svalerise a kod kuce verovatno ne sme da pisne... tako da me takvi muskarci, mene licno ne privlace jer imaju i previse mana... Ne zato sto su zauzeti! Razvod je po meni bolji od loseg braka po svaku cenu, i ako postoji ljubav zasto da ne i razvesti se pa zapoceti nesto drugo sa drugom osobom. Svi smo ljudi...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 21:39, Naslov:
Citat:
Tini.ti potpuno se slazem sa tobom !!!! Sex sa ozenjenim muskarcem ... Hm ... Jesi li svesna devojko koliko povredjujes njegovu suprugu ? Jesi li svesna da se na ovom svetu sve uvek vraca duplo . Drago mi je da uzivas , samo tako nastavi , posto nece to moci da traje zauvek . Zbog obicne privlacnosti i sexa ti nekome zagorcavas zivot i cinis da se neko oseca jako lose . Jos ako covek ima dece ... To je jako strasno . Zamisli recimo da tvoj otac ima ljubavnicu , kako bi bilo tebi ?
Cini mi se da nikada nisi osetila ljubav , i da nemas pojma sta je to ... Probaj . Pravu ljubav . Mnogo je bolja nego prevara , neuporedivo !
I nemoj misliti da se trudim da te osudim . Ne poznajem te i nemam potrebe za tim . Osudjujem ono sto radis , zato sto je lose , i ne bi trebalo da bude prihvaceno , i da prolazi kao "ok" .
Mnogo je porodica koje pate zbog toga . Preljuba je STRASNA stvar . A kako cinis , tako ti se i vraca , u to budi sigurna . I kad si vec tako odlucna i spremna na sex sa ozenjenima , nemoj posle da kukas kada se tebi desi nesto ruzno .
Jako sam tuzna zbog tebe , i jako mi je zao sto tako radis . Pokusaj da izbavis sebe iz toga molim te. Poljubac
Kad imas svog coveka , ne zelis da ti ga iko uzme . A ti si sad u toj ulozi da uzimas nekome nesto sto je njegovo . Veliki je to greh draga moja . Volela bih da mozes da shvatis .



Njegova zena uopce nezna za mene, i nece ni da sazna. ja se nevidjam s njim stalno, iz drugog je grada, u nas nije "veza" da smo stalno zajedno. znam ja da to nije uredu, ali danas je takvo vrijeme da svak svakoga vara, zar ne?
tebi hvala, iskreno, ali eto mislim da ja necu izaci iz ovoga povrijedjena, jer svjesna sam svega i nenadam se nicemu, kad bi mi samo spomenuo da bi ostavio zenu zna on da bih ja njega odmah ostavila, sto njoj radi uradit ce i meni.


Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 21:45, Naslov:
Citat:
gresno savrsenstvo, sta ti tacno znaci -ljudi na visokim pozicijama i ono drugo - izgledaju savrseno? ima ih vise? bas lepo sto nisi sa bilo kim....nego sa tim savrsenim muskarcima....eto, mi zene smo probale na nekim temama da ustanovimo kakvi su to savrseni muskarci, a ti si ih pronasla..supeeer....a, rekla bih i po tekstu da si mladja....neka, neka si ti ziva i zdrava i samo uzivaj.....svako mora svoju lekciju da nauci sam, HaHahahaha


ima dubok djep, bitna je osoba u gradu, odnosno u cijeloj drzavi, poznat je. a ja sam cura koju je oduvijek privlacio dobar izgled fizicki, a on ima sve ono sto ja volim . znaci i na visokoj poziciji je a i izgleda mmmmmm po mom ukusu. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 23:11, Naslov:
Da nema mozda dvoje dece, zena mu je plava i zove se Boris? Vrlo srecna Vrlo srecna
Tajna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 23:28, Naslov:
Jaooooj Passiflora Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Sad i ti pocela ! Vrlo srecna
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Subota 25.09.2010, 23:46, Naslov:
Tajna sve je moguce

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Nedelja 26.09.2010, 01:36, Naslov:
Ja se samo pitam ... Da li ti je lepo sto znas da povredjujes drugu zenu ? Ne zna ona to sada , ali te stvari se uvek na kraju saznaju . A BOL JE PREVELIK .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 20.09.2010
Datum unosa: Nedelja 26.09.2010, 19:43, Naslov:
ja nisam prva s kojom je on prevario. a nece ni da sazna, nemora se sve saznati uvijek.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 26.09.2010, 21:01, Naslov:
evo nova zvocke Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 26.09.2010, 22:01, Naslov:
E Zveko,da znas! Vrlo srecna

Poljubac
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 27.09.2010, 18:41, Naslov:
Monogamija nije u prirodi čoveka. To se jednostavno desi i uvek se dešavalo. Moralne skrupule su izmislili ljudi i ostavljeni muškarci i žene.
Problem je u tome što u toj vezi ako je imaš sa oženjenim možeš jako da patiš, a ponekda se sve lepo završi. NAravno da treba voditi računa da nikog ne poređuješ, ali osuditi nekog da živi zauvek sa nekom osobom, to je bez veze. U ljudskoj prirodi su mnoge stvari koje javnost osuđuje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 27.09.2010, 18:58, Naslov:
Ne znam iz kog shtiva si drandras izvukla prve dve recenice, ali one potpuno nisu tacne... monogamija jeste u prirodi coveka cak i nekih zivotinja. Stavise nedostatak mozdanih struktura kod ljudi koje zivotinje ne poseduju uzrokuju poligamiju, nedolicno seksualno ponasanje, pa cak i mesanje vrsta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.09.2010, 00:03, Naslov:
Citat:
ima dubok djep, bitna je osoba u gradu, odnosno u cijeloj drzavi, poznat je. a ja sam cura koju je oduvijek privlacio dobar izgled fizicki, a on ima sve ono sto ja volim . znaci i na visokoj poziciji je a i izgleda mmmmmm po mom ukusu.


E "gresno savrsenstvo"...
Imas li ti skole,vaspitanja...obraza...ili bar malo trunke pokajanja?

Koji je tvoj cilj u zivotu?

Mislim, voditi sa tobom ovde neku polemiku, je kao presipati iz supljeg u prazno...

Ja ti kazem,samo- "ciuti i pokrij se "
Eto...

Dovoljno si gresna,da bi se time i hvalila Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 82
Koliko clanova ima idealna porodica?