veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Petak 11.02.2011, 18:23, Naslov:
Hvala vam drage moje šmizle na odgovoru. Ne znam šta da vam kažem,jesam ostavila sve iza sebe,ali opet....ona sumnja,a rekla sam sebi da neću o tome da razmišljam,da me baš briga jer je ONA ta koja spava sama,meni dolazi u postelju,i sve ostalo što ide ....da vas sada ne gnjavim.
kažem sebi da ne razmušljam,ali ne mogu,to je jače od mene.zakleo mi se da me neće nikad ostaviti zbog druge,jer smo mu nas dve najbitnije u životu.ali....Opet ono ali jebe me samo tako. Videćemo šta će vreme reći.
U svakom slučaju,hvala vam puno,nadam se da ću se izboriti sa tim,ali tih"žena" će uvek biti,kao ova "grešno savršenstvo".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Sreda 02.03.2011, 00:02, Naslov:
ma jok to je bas fuj fuj fuj....
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Petak 11.03.2011, 09:53, Naslov:
Zanimljivo....ali nikad ne zaboravite da svako ko ima sve u braku nikad neće tražiti nekog sa strane! Pre nego što počnete da osuđujete druge prvo se zapitajte gde je puklo u vašem odnosu, i kada......i nikada mi nije bilo jasno kako ljudi mogu živeti sa sumnjom hoće li me opet prevariti i sl. Često zbog te sumnje ponašanje zna da postane nepodnošljivo, javlja se ljubomora u velikim količinama....i sl.
Da ne pričam uopšteno, evo ovako: mom mužu je već davno pre mene brak otišao u pogrešnom smeru, ali je još uvek, na papiru, bio oženjen kad sam se pojavila u njegovom životu! Da mu je brak bio dobar, i da je sa tom ženom imao ono što mu je trebalo ne bi nikad ni pomislio da upozna bilo koju....
I pre nego što osudite i mene razmislite da se i svakoj od nas može tako šta dogodoti....život je nepredvidljiv, a ljubav još više!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 13.03.2011
Datum unosa: Nedelja 13.03.2011, 01:41, Naslov:
Nisam imala poima da je ozenjen.
Skontali smo se prvog dana pogledima.
Svaka njegova recenica me je izludjivala nacisto.
Kada sam shvatila da je ozenjen bilo je kasno, vec su se desile neke stvari.
Sada se distanciram i jednog dana mi vise nece biti vazan.
Grozan je osjecaj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Banja Luka
Broj postova: 2
Reg. datum: 19.07.2011
Datum unosa: Cetvrtak 21.07.2011, 08:10, Naslov:
Ja sam bila najveći protivnik veze sa oženjenim muškarcem dok jednog dana se i sama ne zaljubih u takvoga.Udata sam bio mi je brak super sve dok nisu počele izostajati nježnost i pažnja, a sve zbog pretjeranih obaveza gdje nismo imali vremena jedno za drugo došlo je i dijete i sve veće obaveze.Pošto sam radila moj kolega na poslu mi je uvjek udovoljavao imao uvjek vremena za mene da mi pomogne, sasluša naravno i on je bio oženjen i ima dijete.Na takvu dobrotu i nježnost jednog muškarca prema meni ja sam se zaljubila znajući da je oženjen i da ima dijete.Nešto se desi u organizmu što se ne može opisati onome ko to nije doživeo.Nakon prvog puta sa njim provedenog shvatila sam da sam pogrešila da sam izdala svoju porodicu, ali mi nije bilo spasa sve sam se više zaljubljivala i svaki put mi je bilo ljepše sa njim i on je isto tako se osjećao nije to bila veza samo zbog seksa što mi je i on to dokazivao znali smo da se mazimo i ljubimo, a da se više ništa ne desi voljeli smo se i još se volimo.Svaki put kada bi htjela da odustanem od njega i to bi mu rekala on to ne bi htjeo i sve moje propada u vodu.Nijedno od nas nije se htjelo da razvede upravo zbog djece, a obadvoje smo patili.Odlučila sam konačno da odustanem, on me non stop zove i govori da ne može bez mene sve mi teže pada da pati za mnom da se nikada u životu nije ovako zaljubio i volio.Znam da moram da izađem iz svega zato vas molim da mi pomognete da izađem iz ovog haosa.
____________________
ljubav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 25.07.2011, 21:04, Naslov:
Uh, to je veoma teska situacija Place zao mi je sto je do toga doslo, ali ako ne mozete jedno bez drugog, predpostavljas koji je moj odgovor. Ako ste oboje nesrecni u braku, ako su vam deca jos mala i nista ne razumeju, odmah to sasecite u korenu. Dosta ljudi je danas razdvojeno, deca na zalost placaju najvise, medjutim ako se sve odradi sporazumno, sve ce teci mnogo lakse. Bice bolno za sve, ali mozda je tako i najbolje. Moras misliti i na sebe, ali na zalost uvek ce biti ljudi koji ce prokomentarisati da ste vas dvoje sebicni, da mislite samo na sebe, ali nece razumeti da ne mozete protiv toga, i ne osvrcite se mnogo na te komentare. I eto to je ono sto bih ja preuzela, ali ti isto ne mogu dati neki veliki savet, jer nisam psiholog ili strucna osoba, stavise ako je situacija tako kompleksna, mislim da bi najbolje bilo da posetis nekog da popricas o svemu sa njim, ili sa nekim ko je opet- strucan ili bio u slicnoj poziciji. Postoji naravno jos jedna opcija-ali ako si sposobna zrtvovati sebe, a to je raskinuti sa tom osobom i prekinuti sve kontakte-pokusati ga preboleti. Srecno draga Tjesi
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Banja Luka
Broj postova: 2
Reg. datum: 19.07.2011
Datum unosa: Utorak 26.07.2011, 14:55, Naslov:
Mnogo ti hvala bar sam stekla dojam da imam podršku a ipak ću nastojati da se žrtvujem zbog porodice. Place
____________________
ljubav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 29.09.2011
Datum unosa: Cetvrtak 29.09.2011, 16:27, Naslov:
ja sam bila 3 god u vezi sa ozenjenim koji je stariji od mene 25 god, znaci bili smo zaludjeni jedni sa drugim.. bilo je ili nastaviti ili prekinuti ali sam prekinula zato sto je taj covjek bio prijatelj moga tate i morala sam staviti tacku iako sam puno patila ali eto sve se prevazidje... tada sam bila slobodna i svima je bilo cudno kao zasto nemam decka i mogu vam reci da sam imala s njim ono nesto sto nisam imala s nikim ali mi 'prikolice' u zivotu nisu potrebne tako da je najbolje bilo prekinuti!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 30.09.2011, 18:36, Naslov:
Generalno sam protiv jer postujem svaciji brak kao sto bih i moj da bude postovan, drugo previse sam posesivna da bih mogla nekog svesno da delim, ne zelim da kradek, ne zelim mrvice a ako je neko sa nekim znaci postoji i razlog za to... Ipak i znam da postoji nesto jace od razuma...Donekle mogu da razumem zene ali nikako devojke a sebi nikad ne bih dozvolila to ponizenje eto
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Nedelja 22.04.2012, 16:42, Naslov:
Ljubavnica nije kriva za nista....SVE JE TO DO VASEG MUSKARCA!!!
Prije bi njemu iskopala oci nego njoj...stoka muska. Uvijek zeljni neke promjene dok mi kod kuce Mete

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 205
Koliko clanova ima idealna porodica?