veza sa ozenjenim muskarcem ili udatom zenom

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:06, Naslov:
Mislis da ce sve biti normalno Vrlo srecna ?
Ne verujem, ali ne krivim cure koje ne znaju da je doticni ozenjen, mada ipak treba malo zaceprkati...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:12, Naslov:
Nisam mislila normalno normalno ali ako nisi u braku i slobodan si možeš biti sa kim hoćeš....na jednu noć..u vezi...ili s vvremena na vreme...kako god... relativno normalno....ma kako god...ne podržavam u svakom slučaju...
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:16, Naslov:
Krivi oboje....ona sto se zalepila za njega,a on sto u startu nije reagovao i sasekao to u korenu.
Nikada ne bih mogla da budem sa ozenjenim jer nikada ne bih mogla da ocekujem nesto od njega.Vecina tih muskaraca nikada ne ostavi zenu,pa ne znam kako uopste moze neko da se zadovoljava ulogom ljubavnice.To mi je tako ponizno "zanimanje".
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:26, Naslov:
Bas tako i ja mislim Sanjice
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 14:35, Naslov:
Malo je reci da sam iznenadjena nekim komentarima.
Jos me vise cudi sto zene ipak BRANE svoje muzeve koji su ih varali.
Izraz profuknjaca je vrlo ruzan, jer ta "profuknjaca" sutra moze biti jedna od nas, nasa cerka, sestra, najbolja drugarica...
Najiskrenije vas molim, nikada nemojte reci "Ja to nikada ne bih uradila" ili "To se meni nikada ne bi moglo desiti."
Imam teoriju da nikada u zivotu ni za sta ne treba reci NIKADA.
Ko zna sta zivot nosi, drage moje?!
Niko nije bezgresan.
Evo kako ja gledam na ovo... Nisam udata, ali recimo da to kazem ovako...
Niti me interesuje, niti imam nesto sa TOM NEKOM devojkom...
ON je moj muz, ON kuci ima dete/decu i zenu, ON je taj koji ima obaveze i odgovornost, ON je taj koji RASTURA porodicu.
Obicno je TA NEKA slobodna, a ON nije. Moja logika i zdrav razum zakljucuju da je ON taj koji pravi gresku.
I povredjuje.
A, da sve bude jos gore... Ako se zaista zaljubila (a, uopste ne sumnjam da se moze desiti da se istinski zaljubis u nekoga ko nije slobodan), i TA NEKA pati, sedi i ceka...
Zakljucak... OBE pate, svaka na neki svoj nacin... Zena i ljubavnica...
A, gospodin VELIKI FRAJER? Pa, on se obicno u takvim vezama ne zamara sa previse emocija...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 26
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 14:54, Naslov:
slazem se sa Marijanom P,i mislim da je muskarac kriv za prevaru, ili je toliko nezadovoljan privatnim zivotom...ali negde sam cula da muskarci varaju uglavnom zbog onog ``prvog puta``
____________________
budi vise ljubazan nego prinudjen,radi toga sto svi koje sretnes vode neku bitku

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 14:56, Naslov:
Citat:
TA NEKA pati, sedi i ceka...

Slazem se sa tobom u vecini stvari MarijanaP,ali zasto je TA NEKA uopste sebe dovela u situaciju da "...pati,sedi i ceka...".
Najteze je kontrolisati sebe,a mislim da u ovom slucaju sve krece od strasti koja se koliko-toliko moze kontrolisati.Za nesto iskreno ipak treba malo vremena.Da provodis vreme sa nekim,da ga upoznas,da vidis i dobre i lose strane tog coveka.I TA NEKA ako se iskreno zaljubila ipak je usla u "zabranjenu zonu" i naravno da je kriva....isto toliko koliko i ON,koji ne postuje svoju porodicu.

____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:08, Naslov:
Ovo je zaista receno fantasticno realno, Marijana svaka cast...
Citat:
nikada nemojte reci "Ja to nikada ne bih uradila" ili "To se meni nikada ne bi moglo desiti."
Imam teoriju da nikada u zivotu ni za sta ne treba reci NIKADA.
Ko zna sta zivot nosi, drage moje?!

Mozemo se prenemagati, pricati ovo ili ono ali stvarno se nikad ne zna sta te ceka iza coska...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:09, Naslov:
Ne kacim se sa takvima.Uvek pre nego sto pocnem da se zabavljam sa muskarcem,dobro proverim da li je ozenjen.Ne odobravam takve veze Oklagija
Ne bih dozvolila da njegova zena pati,ma koliko ga ja volela!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 10:47, Naslov:
VERNOST U BRAKU NIJE STVAR ZELJE, NEGO VOLJE.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 11:09, Naslov:
Sem zelje i volje postoje jos i neki aspekti, ali o tom moze govoriti samo onaj ko je imao to iskusenje...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 08.10.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 11:40, Naslov:
Posto sam nova na forumu,ali sa iskustvom,MirjanaP ima pravo..Nikoga ne mozemo naterati da vas voli,postuje i ne vara..Stvar je kako vi gledate na to i sta vi zelite...E sad sta kad zena zana da je on vara ali to prihvata?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 11:48, Naslov:
Citat:
E sad sta kad zena zana da je on vara ali to prihvata?


Sto ljudi,sto cudi......ima nas raznih.Ja licno ne bi mogla to da prihvatim.To je udar na moju licnost i nepostovanje.Zavisi i iz kog razloga zena prihvata to sto je vara...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 12:10, Naslov:
Takodje ni u snu ne bih mogla da prihvatim, da zivim sa nekim, ko me konstantno vara. Da mu se desio izlet, verovatno bih zbog dece i porodice nekako presla preko toga (hehe ali bih i sebi dala malo veca prava Zloca ), ali da ima redovne avanture, a da se meni uvek vraca u postelju, e to ni pod razno... Bijem
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 12:18, Naslov:
Sto Sanja kaze... Ima nas svakakvih... Ko zna iz kojih razloga zene trpe?! Finansijski su zavisne... Ili mozda luksuz koji muz obezbedjuje nije lako ostaviti.. Ili zbog dece... Ili zbog sramote, sta ce reci drugi... Ko zna?
Ja samo nikada nisam razumela kad zene kazu da trpe zbog dece. Ovo sto cu reci svakako nije nasa tema, ali ako je taj covek nasilan, pijanica ili je cak zbog neke druge zene los u ponasanju prema svojoj zakonitoj... Pa, kako u takvoj situaciji deci moze da bude dobro. Deci bi bilo bolje da ne zive u takvoj porodici.
Ali, opet... ja jos nisam majka, pa mozda to ne mogu da razumem. Ko zna kakva cu ja sutra u braku biti.
Ono sto znam je.... neverstvo je velika izdaja i boli uzasno!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 12:27, Naslov:
Ja sam trpela jer sam ga volela i nisam mogla da zamislim život bez njega....dok mi jednog dana nije nešto puklo u glavi i srcu...tek tako preko noći izgubila sam svako osećanje prema njemu...i tada je bilo najlakše pokupiti decu i vratiti se svojoj kući...eto zašto sam ja trpela...priznajem da sam ga volela...mladi smo se uzeli i nekako sam se navikla da ga volim....bilo je jako teško kad je varao...stalno smo se svadjali...njegovo nisam i moje jesi...pa ko zna koliko sam bila u pravu a koliko ne...da bi se posle razvoda ispostavilo da ih je imao više nego što sam znala ali i da je bio sa svakom za koju sam sumnjala...
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 12:32, Naslov:
Kako samo mogu biti surovi.
Svaka tebi cast Kiki kad si sve pregurala.

____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 12:33, Naslov:
Pa to mi svi kažu..hvala..uspela sam nekako..i..iskreno...laknulo mi je kad sam se vratila kod mojih...počela sam ponovo da dišem....
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 13:50, Naslov:
nisam niti bih ikada to mogla,jednostavno ne volim da budem druga,vec zelim savrsen i kompletan odnos!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.03.2010, 19:25, Naslov:
Ne razumijem kako neki ljudi volje da komplikuju sebi zivot. Zasto varati i sebe i druge, po meni su to kopleksashi koji nikad nisu zadovoljni onim sto imaju nego hoce nesto "zanimljivo", opasno, adrenalin. Vise krivim muskarca jer djevojka mozda i ne zna za zenu a ako zna a ne prekine na vrijeme onda je podjednako kriva ali IMA Boga ,Bog sve vidi i kaznjava one koji grijese..
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 256
Koliko clanova ima idealna porodica?