Putovanje njegovim visocanstvom - Automobilom

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 15:29, Naslov:
Nadam se da postujes i ti propise, Kalina. Nemoj voziti u suprotnom pravcu Wink
Hoces li nam srediti parkirna mesta na Ohridskom jezeru. Mozda pokupimo jos koga uz put?
Darst i ja smo jos uvek u Metliki, skoro smo pojeli Rozen tortu, ima jos malo Metliske crnine, kulena, mmmmm... Ko zna, mozda se nam jos koji Janez u razdrapanim farmerkama pridruzi Wink Ops, sa nemackim naglaskom, mislim Zloca
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 15:50, Naslov:

Ne bojite se, samo sam parkirala motor da ga malo odmorim Vrlo srecna


Dok nadem kavaljera da mi opere ovaj moj autic

Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 15:56, Naslov:
Wow ti si van konkurencije na ovom BMW-u, a mi svi na Harlijima... :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 16:01, Naslov:
Nisam materijalista i ne zanosim se glupostima, ali mi je BMW auto koji me odusevljava, prvenstveno dizajnom, a sve drugo je nebitno kad je rec o ljubavi na prvi pogledWink
Ima neku mackastu prednjicu, bas je zavodljiv, uh zaljubila sam se Sokirana
Ovo je moj buduci: BMW M5

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:46, Naslov:
Uau, Kalina, pa mi izgleda stvarno imamo isti ukus! Osmeh Ali, ok, neće biti problema samo dok se zna šta je čije, a da sanjarimo o istim modelima, nije problem. Bar meni ne smeta...Osmeh
Uh, dobra ona Metlika, torti se sećam, ali čini se da me je vino ipak pomutilo, pa sam opet zaspala kad ne treba. Ti Slovenci izgleda deluju na mene tako omamljujuće...Osmeh Dark, moramo ovo ponoviti sa svim društvom, samo me držite budnu...Osmeh
Jao, pa moj "Janez" se valjda presvukao posle 20 godina...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 23:14, Naslov:


Ok, ljudi krecemo prema Doboju. Posto je Darst izrazila zelju da idemo u posetu u Doboj, na meni je da zelju ispunim.

E, samo da vidite gde smo bili:
Kamp Podzemelj
Na slici je sator u kome je carovala Darst, a sirota Janez je morao sam spavati u autu. Pih, pa takav zivot. Svejedno, lepo smo se proveli i ja sam ostao (citaj: jedva izdrzao) veran svom samackom stanu. Pa da vam jos nesto kazem o samom kampu u kome smo bili.
Nalazi se na relaciji Metlika (6km) - Crnomelj (10 km), ogradjen je i ima veeeeeliko parkiraliste. U samom kampu (inace je uz samu reku Kupu, a na drugoj strani je Lepa njihova), je mesta za 50 manjih kamp jedinica sa svime sto smo ocekivali, da ne govorim o gostioni sa terasom, u kojoj smo jeli i pili Metlisku crninu, rucali ako nisam rostiljao pored satora - i vecerali uz romanticnu muziku. Samo da vam sapnem da Darst odlicno plese. Pomalo izazovno za godine nesto ozbiljnijeg muskarca, ali ipak, izdrzao sam i to. No, decje igraliste nas ne zanima, igraliste za odbojku isto tako ne, ali!!!! odigrali smo nekoliko partija stonog tenisa i moram vam reci da me je Darst prijatno iznenadila pa sam zaboravio da lose pliva delfin, u stvari ne da lose pliva, poradit moramo jos malo na disanju, fali joj malo prakse, pa ce biti na kraju sve ok Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 23:32, Naslov:
Jao, pa sad mi je jasno zašto sam imala crvenkaste snove - što od vina, što od šatora... Samo da se zna da sam prvo smazala sav preliv sa bečke rozen torte, jer mi se nije uklapao u ambijent...Osmeh Dark je odličan saputnik, moram ga nahvaliti! Dobar vozač, doduše kao sportski trener previše zahtevan, ali popusti na kraju. I njega je verovatno smekšao ovaj prizor...

... pa smo se umeli opustiti uz priču i roštilj. To što je fotografija malo razlivena je zato što su mi ruke podrhtavale, pretpostavljam da je to od stonog-tenisa, khm...OsmehDoduše, plašila sam se da me ne potera da se penjem na sva okolna brdašca, ali bio je uviđavan...Osmeh Nezaboravan je bio ovaj trenutak zaliven vinom...

U svakom slučaju odlično funkcionišemo i raduje me svako buduće putovanje.

Sun, ja bih volela da probam čuveni bosanski pitac Osmeh - burek! Dobro, dobro, sa mesom!! Ne sa sirom, ni jabukama, ne moraš odmah da kolutaš očima na ta skrnavljenja...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 23:32, Naslov:
Ooo ljudi..pa kada mislite da ste u Doboju? Otprilike..da znam da čekam...valjda kupite i mene? :-D Je li kupite? Kupite li? Ajde recite da kupite.... :-D Imam godine iskustva u kampovanju... "malo" jedem... mnogo pjevam.... i pravim odlične sendviče...hehe..... Da ubacujem kupaći ili ne?
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 23:34, Naslov:
Krećemo, čim ti kažeš! Ponesi sve što ti može stati na motorče, ili i ti voziš neka kola? Ima li tamo neke vode za kupanje? U stvari, možda i bolje da nema, pa da izbegnem borbu sa delfinom...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 00:37, Naslov:
Ima li vode za kupanje? Darst...spremi se da se boriš sa delfinom..hehe...ima barem 10 bazena u radijusu od 40-ak kilometara....hihi...ima da da crkneš Osmeh ih,pa vi motorom idete? Di ja da svoje veliko dupe smjestim...da stopam? no problemos...hehe
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 00:56, Naslov:
Citat:
Sun, ja bih volela da probam čuveni bosanski pitac Osmeh - burek! Dobro, dobro, sa mesom!! Ne sa sirom, ni jabukama, ne moraš odmah da kolutaš očima na ta skrnavljenja...Osmeh


Naravno Darst...kada je o bureku riječ...bureku kao najjačoj piti svih vremena,a da ,pitac je u pitanju...Bosna je bez premca prva na tom polju...i ja ga tamanim svakom prilikom... :-D (doduše,probala sam jedan extra burek u maju,u Zrenjaninu,ali,pripisat' ću to oduševljenje svojoj gladi)...hehe znači,ja sam zadužena za burek? jeee... sa zadovoljstvom ću da vas vodim na prežderavanje...:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 09:13, Naslov:
Sun, nismo jos napustili Slo. Cekam na drugi auto, ovaj nesto trokira jer nije navikao da spavam u njemu, cak je i boju promenio... Kada nam dopelju drugi autodom, nadam se da ce to ici brzo, javljamo se.
Nemoj brinuti, sve je ok, pozdrav od DaRsT i DaRkA Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:13, Naslov:
Šta će kome delfini, mene možete koristiti kao ponton u plivanju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:27, Naslov:
Nerv, skokni na motor ili u auto pa kreni prema Doboju. Sun prica nesto o bureku Wink I zaustavi se u Spacvi u onom motelu na desnoj strani, gledano iz tvog pravca prema Doboju Wink Videt ces zasto, hehehehe Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:32, Naslov:
Krećem odmah, ali pojma nemam šta ću od bureka da joj donesem????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 20:18, Naslov:
Ne treba ti ništa, samo kreni, Nerv! Požuri, jer koliko vidim, delfin mi ne gine, pa da imam oslonac u blizini...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 20:22, Naslov:
Off topic?Kad smo vec kod delfina, najsimpaticnija reklama za CitroenC2 ili C3, je bas sa Delfinima Darst. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 23:58, Naslov:
Ima samo sa sirom?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 02:37, Naslov:
Kalina, ja sam ubeđena da bih lakše glumila delfina u Citroenu, nego u vodi...Osmeh
Nerv, sve mogu osim bureka sa škembićima, a i to u Bosni prave... Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 02:50, Naslov:
Darst...burek je samo sa mesom... :-( :-( :-( :-( jednom kada to shvatiš....život će mi dobiti smisao....he he he he
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 143
Koliko clanova ima idealna porodica?