Putovanje njegovim visocanstvom - Automobilom

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 17:36, Naslov:
Suni, stižemo u toku popodneva, imali smo mali problem da nataknemo pedalinu na Citroen. Kud da ne prihvatim ovakav poklon...Osmeh Naročito jer ima adekvatnu aplikaciju...Osmeh
Bićemo atrakcija u Doboju sa svom tom menažerijom...Osmeh
Nadam se da se samo nije vreme pokvarilo... Zapretili su sa TV-u nekom kišom na Balkanu...
E, baladi, nadam se da si nam ponela koju šišu, pa i da zadimimo malo... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 19:35, Naslov:
Mene treba pet kila te deteline što se puši, da dođem sebi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 21:23, Naslov:
Citat:
Suni, stižemo u toku popodneva, imali smo mali problem da nataknemo pedalinu na Citroen. Kud da ne prihvatim ovakav poklon... Naročito jer ima adekvatnu aplikaciju


Ja se polako spremam da krenem put Doboja....osjećam da ste blizu woohoo :-D cijelo jutro razvijam burek da imamo u putu...ovaj puta nisam ništa čopkala....pravo da kažem,ne znam ni kakav je ispao...hehe..pivo sam ohladila,ni njega nisam probala :-D jao,kako sam se pedalini obradovala,i nadam se da ćemo je bratski i sestrinski dijeliti? ;-) ako ništa...daćemo je Vuni...neka se sa dilberom otisne na pučinu... a mi ćemo da dernečimo i đuskamo u sobi :-D da nam Shakira,pardon Kalina pokaže svoje umijeće... ;-)

Baladi,,nikako da razjasnimo kako ćeš nam se ti pridružiti? Nije nama problem ni da se uputimo prema Dubai-u...to bi tek bilo putovanje :-D

Uhh....imam leptiriće u stomaku...javite nekako dokle ste stigli ...nadam se da vam se nije ništa desilo u putu... :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 01:30, Naslov:
A šta ću ja da dobijem?
Da raspaljujem roštilj?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 04:34, Naslov:
Šta god ti se ćefne Nerv...
Evo šta smo uspeli da uslikamo od Doboja, pre smrkavanja...



Divan je ovaj kafić na Tvrđavi, Sun! I pogled je fantastičan!

Društvo jesmo li se okupili? Napad na burek i piće... Ko šta misli da peva, neka samo stihove posle upiše u kafanče kod seli, da se ne zaborave...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 05:32, Naslov:
Da li smem da pravim sranja i do koje mere?Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 19:36, Naslov:
Hmmm..ne znam Nerv....ja bih da Tara razmotri tu opciju,ona je dobra u razmatranju :-D učila je od najboljih :-D

U Doboju si se pokazao kao dobar,nemam zamjerki...malo si "masirao" šefa kuhinje onog lijepog restorana u koji smo svratili nakon obilaska....ali vino nas odobrovoljilo...pa ti nismo uzeli za zlo...ionako smo dobili jednu porciju free...tako da ti u jednu ruku moramo i zahvaliti :-D

Slike su ispale super...ali svakako je bolje sve to doživjeti uživo:-D E da,drago mi je da vam se burek kasnije svidio....a ja ću onda da pokažem kako nam je u Sarajevu bilo...išli smo na večeru u jednu aščinicu...kasnije malo šetali,razgledali...dakle...

Sebilj...fontana na sred Baščaršije


Vijećnica


i jedan kratki pogled i slika kada smo ga napuštali :-(


Ja sam se super provela....gdje idemo dalje,i koga kupimo? :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 19:41, Naslov:
Samo da VAS podsetim da je tema o Automobilima, a ne o voznji Wink
I i i i jos nesto, vise od petoro u kola nesme, osim ako niste uzeli autobus sa harmonikom na sredini. Pa vi ste poveli ceo forum na put. A gde ste ono bili posli?
-Kod meneOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 20:19, Naslov:
A šta ćemo drugo sa autićima, Kalina, nego da se vozimo...Osmeh Nećemo im valjda brisati prašinicu dok džudže po garažama... E, stvarno, vi vozači, imate li sopstvene garaže, ili ih držite po parkinzima?
Ja se još nisam oporavila od tufahija u Morića-hanu, Suny...


I nezaboravna mi je vožnja kočijama do Ilidže, podsetila me je na detinjstvo... Uvek sam volela taj drvored....


Pa, Kalina, ako si raspoložena da nas primaš, eto nas... Teško žabe u vodu... Osmeh
Samo da sačekamo da se razvedri kod tebe malo, da stane bar taj pljusak, da ne klizimo po putevima baš u ovoj ludoj vožnji...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 22:18, Naslov:
Ima li sanse da se svrati do Banja Luke? U lepom secanju su mi ostali setaliste kraj Vrbasa i banjalucke tufahije (najbolje na svetu)!
Ko o cemu, mi o hrani-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 22:22, Naslov:
Jest sramota, sve mi u kolima umazase slagom i pokapase pivomWink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 14.09.2007, 03:01, Naslov:
Zbog toga se kod mene u autu ne jede. To je strogo zabranjeno. Mnogo stroze nego pusenje cigareta po lokalima u Sloveniji Wink Ne mozes ni zamisliti kakva je moja kazna za takav prekrsaj...

Kalina, eto vec smo malo van sezone, a mojim zeljama po putovanjima jos nije kraj...
Da li ima sada mesta za pristojan parking na Ohridskom jezeru i sta se nudi?

Eto, lako ces me prepoznati ako se pridruzis Wink Ti samo javi kada da dodjem, izgleda da su ovi iz drustva negde zapeli pa nikako da stignu do tebe Osmeh Ili ne mogu bez tufahija Wink

Ako niste oldtimera probali, nista ni probali niste Wink

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 21.08.2007
Datum unosa: Petak 14.09.2007, 16:39, Naslov:
Gledam ove sličice iz Doboja pa sam se raspilavila. Mogu reći da sam pola života provela u Doboju. Elem, ćale mi je odande i svaki bogovetni letnji i zimski raspust se znalo... Doboj. Bože, šta se sve tamo nije doživelo. Prošlog meseca sam bila tamo, ovog puta sam ja bila u ulozi roditelja i vodila sam moju decu po istim stazama i bogazama. I one se "primile"! I tu negde, u Doboju, smo se našle u godinama... ja se vratila u mladost a one bi da požure i da "žive"... Lepo, mnogo lepo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 00:48, Naslov:
Evo i ja gledam i zmurim pa zamisljam da sam tamo! I lepo mi je!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 165
Koliko clanova ima idealna porodica?