Putovanje njegovim visocanstvom - Automobilom

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 04:19, Naslov:
Moze sa mesom i spricer.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 05:33, Naslov:
Citat:
Darstellerina: Kalina, ja sam ubeđena da bih lakše glumila delfina u Citroenu, nego u vodi...

Da si to prije rekla vec bi imali Citroenov autodom. Dobra inspiracija, oni delfini... :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 08:47, Naslov:
Hoćemo li mi da zavrtimo nešto na ražnju, onako, valja se.???!!!!
Red je na putu zameziti!Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 04:04, Naslov:
Sun, kako ti ide organizacija? Spremaš li se ti da primiš goste ili ne? I kaži nam ima li tu kakvih kampova, ili predlažeš da se smestimo na nekom drugom mestu? Ako smo u Doboju, vidi da nekako ne spavamo u onom hotelu u centru, radije nam nađi neko mestašce gde se može založiti vatrica za roštilj, kao što je Nerv predložio...
Ako nas vodiš i do Sarajeva, tu se moraš prvo informisati o parking zonama, pa da znamo gde da smestimo ceo naš vozni park. Koliko ima vožnje od Doboja do Sarajeva?
I gde su bolji bureci, je l' u Doboju, ili u Sarajevu?
Ne spavaj, malena, na zadatku si...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 04:47, Naslov:
Nema da brineš Darst,nema da brineš...sve je pod kontrolom.... ja predlažem da vas u Doboju sačekam...da malo predahnete pa da krenemo put Sarajeva..iz prostog razloga jer oko Doboja nema nikakvih kampova...a da ostajemo u hotelu...nije cool :-D ....ali..na putu za Sarajevo...otvorit' ćemo šator kraj rijeke Bosne...ima odlično uređeno odmaralište Bistričak...tu ćemo da budemo jednu noć...lagano vatrica,roštilj....sutradan nastavljamo...skrećemo par km za Travnik...idemo na planinu Vlašić...da uživamo malo u planinskom zraku...i jedemo vlašićki sir..dok smo tamo,možda da probate i Travničke ćevape...jedni su od najboljih u Bosni...hehe.... kada udahnemo dovoljno svježeg vazduha...idemo put Sarajeva... hmm.,..mogli bismo da svratimo u Kairo....pardon,Visoko,da posjetimo bosansku dolinu piramida...haha.... a onda put Sarajeva,za parking ne brini...kod nas nema nikakvih zona..za male pare ćemo čitavu karavelu da smjestimo ;-) a oooonda na Baščaršiju...na burek...ko voli može i sirnicu,zeljanicu... i Darst...burek u Doboju nije ni do koljena sarajevskom...ipak je izbor veći...i veća je tradicija ... auu ima prste da ližemo.... poslije,zna se,idemo u Pivnicu na hladno pivo :-D ...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 04:50, Naslov:
Evo i mene, sad kad ste stigli do pivnice i tako mi dragog piva. Natocite mi odmah dvije krigle, da popijem jednu i u Darkovo ime. Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 05:25, Naslov:
Vidi vidi...kako sebi nađeš ispriku za dvije krigle odjednom :-D ali oprošteno ti je....pošto sam danas pod utjecajem piva :-D mogu i tri ako treba...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 16:50, Naslov:
Ok, Sun, čekaj nas za vikend...
Taman će nam se i raspoloženje popraviti, makar na silu... Ima da budete veseli, po komandi, ako treba! Što bi rekao jedan čiča: "sete, bute veseli!" (U smislu sedite i budite veseli Osmeh)
Znači u petak u toku noći, sedamo ko u šta, i na šta ima, i pravac Doboj. Sun, moraš nam reći mesto okupljanja, da znamo gde se sabiramo, lako ćemo se posle oduzimati od svega što si nabrojala...Osmeh
Dark i ja stižemo iz Metlike Citroenom... Stiže nam novi baš u petak, a bez Citroena, on nije hteo da mrdne odavde... Poseban je model, njemu je važno da je crn, a meni sve ostalo... Osmeh

Pravo da vam kažem, muku mučim s njim, mislim sa Darkom...On je super, samo ima sad neki film... Želi da postane još crnji nego što jeste, pa mu sad kao vrhunac dark faze dođe potreba da postane nindža! Obukao je novi crni kostim, i jeste da mu super stoji, ali sad ima jedan problem. Prvi nindžasti zakon je zakon da dok imaš tu masku ne možeš da pričaš. Tako da on sad samo ćuti i klima glavom. Ima i ideju da potegne na istok, onaj daleki, da tamo prikupi još znanja, jer za sad je jedino što zna o nindžama da treba da ćuti. Pa sad vi vidite, da li da nam tako mutav dolazi u Doboj, ili da ga pustimo na taj duži seminar? Hajd, vi odlučite, pa mi kažite šta da mu savetujem...
Nabavio je on kostim i za mene, ali ja ovako lajava, nema šanse da ne prekršim prvo pravilo ćutanja, tako da se odričem nindža-karijere. Jedino dobro u svemu ovome je što, od kad se tako obukao, mene više ne gnjavi sa pravilima "delfina", a i kao vozač je sjajan, ne priča sa putnicima, nego mora slušati suvozača bez pogovora! Ihaj! Zato ja meljem za oboje...Osmeh
Tara, hoćeš sa nama u Citroen, ili ćeš zajahati neko motorče?
Pa ti, Sun, vidi sad šta ćeš sa nama, da li je nindža prispeo u Sarajevo, ili da mu pakujem ranac za istok...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 09:43, Naslov:
Oooo Darst...lijepog si vam četvorotočkaša odabrala...ne sumnjam da će i Dark progovoriti kada sjedne u njega.... HaHahahaha možda te i nadjača,nikad se ne zna,čudni su ti nindža zakoni... HaHahahaha HaHahahaha HaHahahaha

Jao,moram da se izdam,napravila sam probni burek...da imamo da nosimo sa sobom...da ne dobijem burektitis HaHahahaha i već sam jedan komad maznula...onako u slast ;-)


No,ne brigajte....biće ga još mnogooo.... sve dok ima travice za kravice,biće i bureka...hehe...

E pa da,ja se stalno pitam kad će Tara da nam se pridruži...možda ako joj obećamo da će pri svakom stajanju biti ...?

;-) ;-) a ja sam drug,pa ću da joj se pridružim...

Samo ne znam kako da privolimo Baladi...ne znam da li joj je dovoljno avanturistički ovaj naš naum? ...malo je egzotike....ali čini se da mi možemo biti dovoljno egzotični... ;-) ;-) uuuu a tek Nervu kako bi prijao svjež vazduh...dobro,pivo ne mora da pije...pravit' ćemo limunadu....burek ne mora da jede,ima ko će ;-) samo da bude okružen ljudima sa pozitivnom energijom..mislim da bi mu i postovi dobili jednu vedriju notu...ajde Nerv....prihvati poziv....ako treba i Vuni ćemo s mora da otrgnemo...ionako planiramo da joj banemo nepozvani....da vidimo kako dobija boju u sobi Bljak Bljak ...ehhh daa..čekam da krenete Darst...postajem nestrpljiva...toliko da sam i ostatak bureka pojela Place nadam se da mi je oprošteno....a ti gledaj Darka da razgovoriš....bojim se da će mnogo da se zamisli i zaboravi na put ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 20:10, Naslov:
Nego šta smo, nego egzotični...Osmeh Društvo odabrano...Osmeh
Kalina, mi smo vikend odabrali zbog tebe, znamo da si zauzeta, pa da možeš da se istutnjiš... Ako hoćeš neki drugi termin ti kaži... Šta fali i da malo brisneš sa posla. Pali ti svoje Visočanstvo, i via Doboj. Kaži mi kako to kod vas ide, da li je i vama dovoljna lična karta za prelaz preko granice, ili vam trebaju pasoši? Nismo svi kao ovi naši Slovenci, pa da se zapute gde hoće čim im se ćefne... Nadam se da nisu prevelike gužve na prelazima, pa da se ne čekamo... Kojim bi ti putem inače morala ići? Koji je najbolji put od Skoplja do Sarajeva?
Vuni, znam da ćeš biti na moru, primaš li nas makar da se okvasimo, nećemo ti mnogo smetati? Osmeh
Žao mi je što nema Cherry, ona se ubija od šopinga po Nemačkama, pa ne može da nam se pridruži...Osmeh A bilo bi lepo videti njenu fensi opremu za kampovanje...Osmeh
Baladi, šta ti kažeš? Ima li šanse da nam se pridružiš? Koja ti kola voziš inače, rekla si da je život u Dubaiu bez sopstvenog prevoza skoro nemoguć?
Nerv, pali svoj auto i povezi ostale ako se prijave, ti povedi računa šta nam sve treba za roštiljanje, ti si tu sigurica, mi smo svi za to flenteri...Osmeh
Sun, pa valjda ćemo dobiti friške bureke, sunce ti šareno... Osmeh
Društvo auto-karte u ruke, i palimo!Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 20:15, Naslov:
Pa i jeste problem sa granicama, ali ja jos uvek nisam PERSONA NON GRATA, hvala bogu. Mozda cu morati negde da sacekam, ali uz ljubazan osmeh i lepu rec, svuda se brzo prodje. Jedna od mojih deviza- Novac vrti gde burgija nece, ma ne greska to je bila deviza za HITNE SLUCAJEVE, moja znaci deviza je:-Lepa rec, celicna vrata otvara, UH tacno sam pogodila....Osmeh Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 20:17, Naslov:
Taman Kalina...možda i do Jajca skoknemo.... ;-) samo se ti nama pridruži... :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 20:22, Naslov:
Citat:
Vuni, znam da ćeš biti na moru, primaš li nas makar da se okvasimo, nećemo ti mnogo smetati?


Tja... sta god da kazem vi cete svakako isterati svoje Bljak U redu... svratite usput do Budve, mozete me naci na plazi, ustupicu vam svoja 2 peskira ( jedan sa Miki Mausom i jedan sa delfinom) i svoje ulje za suncanje. Dosta 8-)
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 03.08.2007, 20:28, Naslov:
A gdje ćeš ti biti za to vrijeme? Ipak sam bila u pravu....jeeee.... :-D dobro dobro...sa uzorkom delfina dajemo Darst...ona sanja delfine...mi ćemo se nekako skupiti na Mikiju....hehe....
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 04:55, Naslov:
Nadam se da je barem Miki prostran, da se ne nazuljamo na nekoj kamenoj plazi. Dobro si se sjetila Sun. Taman cemo se fino okupati i osuncati do vecere, dok Nerv ne napravi sve one salate i ispece par tura mesa na zaru. Onda cemo opet ozedniti i pricekati Darka i Delfinu Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 05:48, Naslov:
Kako si samo šaljiva, Tara, nemoj da te Delfina šutne, pa ćeš odleteti na Mikija još večeras...Osmeh
Nego čime ti misliš da putuješ? Ako ćeš u Citroen, možeš se šaliti samo u dogovorenim okvirima, dobićeš spisak prigodnih viceva... Sa delfinom nema šale. To postaje sve ozbiljnija stvar...(hahaha)
Da li ti, i šta, inače voziš, Tara?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 05:57, Naslov:
Delfina, na kraju ces me moliti i preklinjati da sjednem s vama u Citroen, jer Dark ne smije pricati, a koliko vidim ti ne mozes dugo voditi monolog Wink Posto sam ja komotna i kad putujem, volim da imam sofera. On fino sofira, a ja sirim vidike i usput mu prepricavam, da covijeku ne bude dosadno. Moj sofer me vozi isto u francuskom vozilu ali to nije citroen Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 06:50, Naslov:
Koliko me sjećanje služi...Tara se trucka u Peugeot-u? ;-) jao Delfina..baš lijepo ime si joj našla Tara... :-D moraš malo da spustiš loptu....ovo je jedno opušteno putovanje....znaš da bockanje ide u kompletu sa tim....gratis..štaviše :-D

Ja sam već za Darka zabrinuta....je li to znači da putovanje otpada..Delfina,gdje ti je instruktor??? :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 07:12, Naslov:
Evo i ova...Osmeh
Dobro, podneću nekako i ova peckanja... Ne znam da li je Avon izbacio nešto i protiv toga?Osmeh

Tu mi je instruktor, zabezeknuto me gleda otkako sam mu rekla da nisam obnovila vozačku dozvolu već dve i po godine... Krši ruke i ne veruje... Pa šta će mi, uvek se snađem za vožnju. Ja sa šoferima umem kao Kalina sa carinicima...Osmeh
Ne otpada putovanje. Stižemo Citroenom, a on mora da vozi, zbog moje nevažeće dozvole. Nervozan je malo, stagnira kao nindža. Možda nas ipak napusti i ode po znanja negde na istok. Ali ga ja ubeđujem da ipak ne propusti celu ovu feštu u Doboju, a gde i da propusti merak da smeta Vuni u Budvi...Osmeh
Samo ti sve uredi, Sun, stižemo...Osmeh
Tara, naravno da ideš sa nama, osim ako sa svojim šoferom nemaš neki dil...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 16:30, Naslov:
Nasa Darstelina obozava plivanje, a posto je vickasta i umiljata dobila je ime Delfina. U novom Citroenu ima toliko mjesta da sam joj kupila pedolino za dvije osobe . Smjestit cemo ga na krov. Nek ljudi vide kako je novi auto prostran i praktican za sve aktivnosti, a i sofer Dark je vec kimnuo glavom u znak odobravanja. Nadam se da ce nam ga Darst u Budvi malo posuditi.



Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 100
Koliko clanova ima idealna porodica?