Pusaci!

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 18:29, Naslov:
Dark, žao mi je, nisam znala da sam postavila neumesno pitanje.
Sun, pa kandidatura ne zavisi od mene, Dark je žiri, da ne kažem žirant Osmeh pa nek odlučuje o uslovima konkursa. Ja se doduše ne slažem, jer, prirodno, hoću da suzbijem konkurenciju, i eliminišem sve ružičaste nepušačice...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 20:08, Naslov:
Darst, nista ne pricas o tome kako ti se dojmilo pusnje shishe-Osmeh -Osmeh.

Uzgred, cestitam ti na sestotom postu Osmeh, u to ime, biraj aromu HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 23:55, Naslov:
Joj, da si videla mog oduševljenja kad su nam "poslužili" šišu u jednom restoranu! Osmeh Ih, sve sam se pravila važna što znam ponešto o tome zahvaljujući tebi, naravno...Wink Ko' dete sam bila, pa sam se oduševljavala kako voda brboće kad povučem...Osmeh Jedino mi taj socijalni momenat nije odgovarao što moram da je delim sa celim stolom, pa nikad da dočekam da na mene dođe red... I čini mi se da sam malo preterala, jer me je posle bolelo grlo. Ili sam previše vukla..Osmeh
Svidela mi se aroma sa jabukom, pa neka to i sad bude moj izbor...Osmeh
Hvala, hvala, povuci i ti, samo ne zadržavaj dugo...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 01:31, Naslov:
Eto kako se sada svi svercaju sa ovom shishom, a kazu da su nepusaci. Nema tu protekcije, ko nije aktivan pusac, ne moze ucestvovati ni u djeljenju shishe Wink Mozete samo hvatati dimove Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 16:21, Naslov:
A ne, i nepusaci imaju pravo na shishu...Doduse ima shisha tih nekih dva, tri posto duvana, bar tako kazu...

Darst, shisha se obicno ne deli, to zajednicko pusenje odn. deljenje shishe je samo malo iskomercijalizovan hepening za turiste....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 16:42, Naslov:
Ja cu kao okoreli nepusac biti vrlo kratka, peku me oci od vaseg dima. A gde ima dima, ima i vatreWink
Prvi put sam zapalila u sedmom razredu osnovne i posto su moji pusili nisam imala problema sa suzama i kasljanjem dok sam palila cigaru. Sve ukupno sam ispusila tri cigare, mislim da su bile marke Clasic. Kao neko ko pati od hronicnog bronhitisa, nekako mi nije islo da nastavim i tako sam prestala samosvesno posle trece. Rekla sebi da jednostavno necu vise bacati pere u dim. Dokazivati se nisam imala potrebe, a smirivati zivce isto nisam imala potrebe bar ne u tim godinama. (Dobio sam keca, moram zapaliti jednu, da se smirim-to je bio neki moderan izgovor u to vreme?)
Kod mene kuci se ne pusi, i stvarno mi je cudno sto cujem da nasi najveci planinari na forumu puse. Pusenje i planinarenje, uopste mi ne idu zajedno Tuzna Sta cete reci u svoju odbranu?Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 17:37, Naslov:
Citat:
Darst, shisha se obicno ne deli, to zajednicko pusenje odn. deljenje shishe je samo malo iskomercijalizovan hepening za turiste....


Baladi kako misliš da se ne deli? Misliš, svaki treba da ima svoju bocu, ili šta? Ja se sa tim potpuno slažem, ovako ne možeš dočekati...OsmehNama su davali plastične uloške, što je higijenski u redu...
Inače taj duvan nije tako bezazlen, pušačka je to sprava...Osmeh

Joj, Kalina, pa zar i ovde ne možemo pušiti bez griže savesti? Osmeh Taman smo se zavukli da nikom ne smetamo, ali provire i ovde vaši radoznali nepušački nosići...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 17:49, Naslov:
Ma samo se brinem za vase zdravlje, stalo mi je da se lepo druzimo do kraja zivotaWink-sta god to znaciloOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:39, Naslov:
Evo, sledece sedmice u Slo vise necemo pusiti u svim javnim zatvorenim lokalima. Izgleda da cemo se vucati po coskovima i kriti ko neki adolescenti, pusaci. Bash me zanima ko ce jos svratiti na jutarnju kaficu u bife...

Istovremeno pojavila se je nova vrsta cigareta Camel. Camel Natural Flavour. Pakovane su u lepoj braun kutiji sa izrezanom kamelom srebrne boje. Cena im je 2,60 Eura.

Kao sto kaze proizvodjac je to cigareta najviseg kvaliteta, iz odabranih listova tabaka i bez ikakvih dodataka raznih aroma.
No istovremeno proizvodjac nije zaboravio napisati da to ne znaci da su manje stetne... steta da nisu.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:48, Naslov:
Citat:
Kalina: Kod mene kuci se ne pusi, i stvarno mi je cudno sto cujem da nasi najveci planinari na forumu puse. Pusenje i planinarenje, uopste mi ne idu zajedno Sta cete reci u svoju odbranu?


Sta ces Kalina, niko nije potpun Wink Koja je tvoja mana?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:49, Naslov:
Sto? Slovenija kasni sa ovim zakonom, iza Makedonije, Ha, ha,HaOsmeh Osmeh Osmeh, ne mogu verovati.
Kod nas je zabrana stupila na snagu, jos prosle godine, samo kako se postujeWink.
Po zakonu kod nas, svaki lokal mora imati izdvojen i obelezen prostor za nepusace i pusace. Samo sto bez konkretnih kazni i nacina podele prostora desava se da u istoj prostoriji postoji, samo jedno separe za nepusace, a sve ostalo je pusacka zona.
Ali nazalost(pusacima), moram primetiti da je dosta ljudi smanjilo ili ostavilo cigare, bas sbog toga sto su neki pusili iz dosade, a ne potrebe. Pa tako su ljudi pusili, zato sto se pusi, a sad kad je zabranjeno, malo redje pale cigareOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:54, Naslov:
To sto ti pricas Kalina je u Slo vec godinama bilo. Sada je zabrana pusenja totalna, nema vise odvojenih prostora za pusace i nepusace.
Ni shisha nije dozvoljena, imamo i takvih lokala.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 18:57, Naslov:
Hoces da se menjamo, dodi zivi u Makedoniji, ja cu u Sloveniji, odgovara mi, taj novi zakon, bas kao porucen za mene-cist vazduh-Bronhi, lakse se diseOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 20:57, Naslov:
Ne sviđa mi se to...hvala Bogu pa Bosna nije tako napredna...haha ja jesam nepušač...ali isto tako vidim kako moji prijatelji uživaju kada zapale uz kaicu,poslije jela...zašto im uskratiti to zadovoljstvo...

Jedina mi je dobra stvar bilo zabrana pušenja na našem fakultetu...ali to je samo do dekana....kada nepušači počnu silu da provode...hehe... ali fakat...čekaš ispit...nervozan si maximalno....a oni pušeee pušeee..iju,ja imam slab želudac...loša kombinacija...sada imamo oko 50 velikih saksija cvijeća...izlazimo happy na ispite....hahaha
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 23:22, Naslov:
I u Srbiji postoji zabrana pušenja na javnim mestima, ali to u najvećem broju lokala, kafića i restorana, nije tako, a postoje i mesta predviđena za pušače. I radne organizacije su obavezne da posebno istaknu prostorije u kojima je pušenje dozvoljeno.
Mada najveće su gužve ipak tamo gde su pušači, izgleda su oni poročni ipak zanimljivi za druženje, ili prave bolju atmosferu...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 03:15, Naslov:
Baš je išao prilog iz Slovenije o pooštravanju zakona o pušenju na javnim mestima... Pa šta da vam kažem, "Kajenje lahko povzorci..." - kazne i to vas tri inspekcije love, a čak i milicija jer to sad spada u narušavanje javnog reda i mira...
Kupac cigareta mora imati 18 godina, a granica je pomerena sa dosadašnjih 15.
Pušenje će biti jedino dozvoljeno u kioscima za pušače, a to vrlo ljupko igleda Heheheh , a jedini takav kiosk postoji u jednom slovenačkom ministarstvu. Takva kabinica u koju može stati četiri osobe, bez da se guraju, može se postaviti svuda, u kafićima, restoranima, firmama, košta oko 6.000 evra, pa ko ima, pušiće...
Gledala sam anketu gde ljudi kažu kako će kafu piti kod kuće, a tamo se i okupljati sa društvom. Koliko vidim, žurke su budućnost...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 31.07.2007, 05:54, Naslov:
Citat:
Darstellerina: Koliko vidim, žurke su budućnost...


Mozda ni to nije lose. Posto ce biti te zurke nesto intimnije, ce biti vise vremena za poljupce pa... Hmmm, uopce nece biti loshe Wink

*******************************************************

Bolesti pluca do kojih dolazi iskljucivo zbog pusenja ili indirektnog pusenja za Veliku Britaniju znace izmedju 500 i 600 milijona evra godisnje. Ne mozemo ni zamisliti koliko je novca potroseno u svrhe zdravljenja tih bolesti u citavoj Evropi zajedno. Tako da je nuzno nesto napraviti. Mada licno mislim da to sto su napravili u Sloveniji nije najbolji oblik sprecavanja pusenja.

U Italiji imaju taj zakon vec duze vremena. U pocetku je nesto manji promet po bifejima i drugim javnim lokalima... ali su se ljudi prilagodili pa je sada, recimo u Trstu, puno otvorenih lokala. Stolovi i stolice su vani, na ulicama, niti nije toliko loshe. U Ljubljani i drugim krajevima po Sloveniji napravljeni su ispred mnogih lokala otvoreni "zimski vrtovi" sa grijanjem pa mozes slobodno sediti vani i zimi... tako da cemo vec pronaci put do svoje doze nikotina :-P
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 16.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2007, 22:04, Naslov:
Pozdrav svima.
Dobro je da i mi pusaci imamo svoj mali kutak gde mozemo da pusimo i pricamo na miru kao ljudi-Osmeh.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2007, 22:35, Naslov:
Citiracu meni jako drasgog pisca koji je rekao otprilike ovako: "Zapalite slobodno cigaretu! Skratite sebi zivot! To je ionako onaj deo zivota u kojem necete moci raditi stvari koje bi zeleli da radite."
Dusko Radovic
u to ime ;evo bas sad povukoh u dubine pluca zeleno-siv dim Ronhil slim-a.
tacno je godina kako sam ponovo zapalila posle tri i po godine apstinencije.
Zasto? Eto tako.Trenutak opustenosti kad je falio samo jos kolutic dima i evo me opet medju pusacima.JEDNOM PUSAC-ZAUVEK PUSAC!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2007, 22:35, Naslov:
super mi je ono "Nepusaci umiru zdraviji" Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 229
Koliko clanova ima idealna porodica?