Da li licite na svoju majku...

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 09.09.2007
Datum unosa: Nedelja 09.09.2007, 02:41, Naslov:
da ja veoma licim na svoju mamu mada nazalost nemam njenu sliku
____________________

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 06:19, Naslov:
Mislim da majke sve rade iz najbolje namere ali da ponekad nisu ni svesne koliko mogu da zagorčaju život deteu...A što je najgore, stvari posmatraju samo iz svoje perspektive i nikada neće priznati da su pogrešile!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 10.10.2007, 17:12, Naslov:
Moja mama kad je imala 17 god.Svi kažu da veoma ličim na nju, samo sam plava.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 10.10.2007, 18:14, Naslov:
Mislim da ne licim na svoju majku, vise sam na oca. Posto mi je tata bio srcelomac, to je kao mac sa dve ostriceTuzna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 10.10.2007, 19:52, Naslov:
Ja pomalo licim. Doduse, ona voli kuhati i odlicna je domacica. Mirna je i zanimljiva zena. Na nju licim, jer isto kao ona volim rucni rad. To me nekako opusta, a vidim da i nju. Nekada me je ljutilo sto tako obozava cvijece, a sad vidim da sam i po toj strani slicna njoj. Prakticnost sam sigurno dobila od nje ali nisam tako temeljita kao ona. To mi je vec greska po tatinoj strani :cool:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 00:09, Naslov:
Da bi bile temeljne, potrebno je vreme i strpljenje.A to se stiče s godinama.Važan je genetski kod koji je ugradjen u nama koji nam omogućava da razvijamo ili sputavamo nasledjenu osobinu.
Ne kažu badava momcima pred ženidbu: "Gledaj (buduću) taštu, biraj ženu!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 27
Reg. datum: 23.10.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 20:25, Naslov:
Kad sam procitala naslov teme, odmah sam se setila Duska Radovica: kad primetite da deca pocinju da lice na vas, pocnite da ih bijete. Salim se, ali kao u onoj reklami za Koka-kolu, iako ne bih volela, svakako da imam i neke mane svoje majke. Ono sto joj zameram je sto mi je skoro pretila da cu ispasti glupa, da ce me neko namagarciti, tako da sam sada vrlo, vrlo nepoverljiva i da u necijem nastupu prvo vidim losu nameru. Ali postoje i dobre strane njenog vaspitanja. Vrlo sam odgovorna. :eek:
____________________
Carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 20:42, Naslov:
Svako zlo koje donosi i neko dobro nije preveliko zlo. Svi roditelji grese u vaspitanju svoje dece, pa i nepogresivi. Uvek ispadne da je pristup bio pogresan, ali retko ce koji roditelj priznati pred svojom decom. Najidealnije bi bilo, da i od oca i od majke pokupimo najbolje, tako bi dobili savrsenstvo stvoreno mesanjem dva nesavrsenstva. Ali ljudima bog nije dao ovu tajnu formulu, pa svi ispadnemo takvi kakvi smo-opet nesavrseni, kao nasi roditelji. Vrlo srecna

Ja sam ukapirala sta je maculi htela da kaze, he, Vrlo srecna, da je i ona lepa kao njena majka, slazem se, Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 19.08.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 21:07, Naslov:
Fizicki licim na majku, a psihicki sam isti otac. Pola-pola! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 23:43, Naslov:
Hvala Divan.Ali ne toliko kakva je ona bila. Moja mama je kao devojka bila jako lepa, visoka i zgodna. To mi uvek kažu njeni vršnjaci koje upoznam slučajno negde pa se potegne pitanje ko su mi roditelji.Bila je vrsan sportista, trenirala rukomet .Otac joj nije dozvolio da završi DIF jer je smatrao da to nije za žene.Uvek pominje kako su je roditelji sputavali i kako je puno morala da radi kod roditelja čak i nakon udaje.Zato smo brat i ja imali puno slobode i nismo bili sputavani u svojim životnim odlukama.Na tome joj skidam kapu! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 15.02.2008, 14:16, Naslov:
Ja ne licim na svoju majku, ali sam po principima, ponasanju isti tata....
Doduse majka je uvek tu pored mene da me posavetuje, imamo iskren drugarski odnos... Inace moja majka je jako mlada: ona je 72 godiste dok sam ja 87, cesto nas zezaju u prodavnici da smo sestre...
Dosta sam naucila od nje mada ponekad je znala da vikne ukoliko se njena rec ne ispostuje. Zahvalna sam i mami i tati sto su me izveli na pravi put i nadam se da sam ispunila barem jedan deo njihovih ocekivanja...
Jako mi je simpaticna kad mi uzme mobilni i kaze: Ajde sad da vidimo sta ovde ima!"
Kroz sve smo prolazile zajedno: prvi poljubac, upis fakulteta, gubljenje nevinosti.
Mama hvala ti sto imas zivce da me slusas i sto me u svemu podrzavas.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 20.02.2008, 11:34, Naslov:

Kod mene je bas suprotno od ovog ko kod maslacka: Fizicki punoooo licim na oca, a ponasanje, narav, cak i reagovanje u nekim situacijama ista majka. MIslim da cu i prema svojoj decii imati odnos ko ana prema nama, sto naravno podrzavam!
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 28.04.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.04.2008, 00:53, Naslov:
moja mama je cudo...ali u pravom smislu te reci...
njene poruke...
1. kad bih joj rekla da hocu da budem prostitutka, ona bi rekla dobro...ako je tvoj izbor...
2. za dete ti ne treba muz...
3. da bog da zavrsila fax i nikad ti ne zatrebao...
4. samnom i tatom ne treba ni da pricas ako je takva situacija, ali sa bratom moras...jer ako pogines ko ce decu da ti cuva...
5. ako hoces stan kupi ga na kredit... nema veze sto ja imam dva... tebi to ostaje... nego se ti malo potrudi... da vidis kako je...
6. nije ti neki decko.. ali neka brze ces ga ostaviti...
itd...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 30.04.2008, 03:43, Naslov:
Mislim da se licim na svoju mamu, narocito fizicki. Mada, mnogi kazu da vise licim na oca (samo zato sto imamo iste oci Osmeh). Moja mama i njena mama izgledaju puno mladje nego sto jesu (mnogi koji nas prvi put upoznaju, mene i mamu, su mislili da smo sestre) i ja sam nasledila tu osobinu i drago mi je zbog toga Osmeh
Sto se tice ostalih osobina, mislim da vise licim na mamu moje mame nego na mamu Osmeh ona je jako temeljna osoba, ne voli da radi nista polovicno, ume da bude tvrdoglava i jako, jako je osecajna osoba..
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 02.05.2008, 13:09, Naslov:
ne ja sam u orginalu tatina cerka licim na tatu imam gradju tela ko moj tata sto je imao dok moj brat blizanac je vise na mamu.tako i moja deca sin lici na mene dok cerkica je orginal moj muz.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 60
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Nedelja 10.08.2008, 17:44, Naslov:
Ja sam ista moja majka i to me beskrajno raduje. Veoma smo aktivne, praktichne, kreativne, volimo da citamo i pisemo,volimo decu i lepo ih vaspitavamo : ), obozavamo da kuvamo. Uvek me je podrzavala, davala snage da sam resim probleme i da istrajem. Ja nju obozavam.
____________________
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/as1clomNw360010Nzc3ODVkenw2N3p8TGp1YmF2IG5hanZlY2EgaW1h.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 10:32, Naslov:
Ma koliko se trudile da pobegnete ili promenite nesto sto vam je smetalo kod majke,necete uspeti.Sa godinama primeticete da sve vise licite na majku iako vam se kod nje neke stvari ne svidjaju.Moja mama ima 76god.,neka mi pozivi jos toliko,a sve ostalo se da popraviti.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Sreda 21.01.2009, 00:49, Naslov:
NE nelicim na svoju majku niti cu sebi ikada dozvoliti da budem kao ona.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Sreda 21.01.2009, 08:33, Naslov:
Mislim da ličim na mamu ali samo fizički. Psihički uopšte ne tu sam povukla na tatu. Mada mi kažu da više ličim na tatu ali ja mislim da greše. Jedino hvala Bogu nemam nos na mamu ona baš ima poveću njofru Vrlo srecna što bi ja rekla, tako da sam nosić povukla od tate koji ima mali lep nos. Wub Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 21.01.2009, 09:27, Naslov:
Anaana a zasto mi sve stalno ponavljamo tu recenicu,mislim to da nezecemo nikada liciti na svoju majku? Mislim Verujte mi da se ja svim silama trudim da nelicim na nju i cini mi se da mi uspeva...ali zato jako licim fizicki...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 500
Koliko clanova ima idealna porodica?